1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili Buderus Servis Merkezi

petek temizliği

Teknolojik ürünler hayatımızı kurtarmaya ve zamanı bizlere bağışlamaya devam ediyor ancak bu ürünleri doğru kullanmak gerekiyor ve ne yazık ki hassas bir yapıya sahip oldukları için zaman zaman sıkıntı yaşayabiliyoruz. Bu tarz sıkıntılarla karşılaşmamak ve ürünlerimizi çok daha kusursuz bir şekilde kullanıma hazır hale getirmek adına periyodik olarak servis hizmeti almak gerekiyor.

Ben tercihimi özel buderus servis İstanbul adresinden yana yaptım ve yaklaşık 2 yıl önce yaptığım bu tercih beni fazlasıyla memnun ediyor diyebilirim. Beklentilerimi karşılayan ve bana istediğim birçok şeyi veren bu firmayı sizler de tanımalısınız diye düşündüm ve bugünkü yazımda da bu firmaya yer vermek istedim.

buderusHer şeyi olmasa da buderus markası ile ilgili birçok şeyi bilen bu firmayı sizler de kontrol altında tutabilir ve dilediğiniz an servis taleplerinizi iletebilirsiniz. İşini severek yapan bir ekip oluşturmak bana göre hiç de kolay değil ancak firma bunu başarmış durumda ve hatta 10 yılı aşkın süredir bu ekibi korumayı da başarmışlar. Güler yüzleri ve sıcakkanlı tavırları ile çok sayıda kullanıcının beklentilerine yanıt veren bu adres sizleri de memnun edecek ve yardımınıza hızlı bir şekilde koşacaktır. Özel servis olmaları belki en büyük eksileri ancak firma bu durumu eksi olarak görmüyor ve zaten yetkili servislerden bile daha kaliteli hizmet sunuyor olmaları da bunu net bir şekilde ortaya koyuyor.


Dilediğiniz an sizler de servis taleplerinizi ileterek beklentilerinize yanıt alabiliyorsunuz. Her geçen gün daha kaliteli hale gelen ve bu kaliteyi sizinle buluşturan firma, en uygun rakamlar ile beklentilerinize yanıt veriyor ve ürünlerinizin de yüzünü güldürmeye devam ediyor.

WEB : http://www.buderusservis.co

Updated: 26 Ekim 2016 — 10:16

1 Comment

Add a Comment
  1. Bir mühendis olarak, Özellikle bir oda termostatı ile birlikte kullanmanız halinde Buderus akıllı kombileri verim, iyi ısıtma, uzun ömür ve düşük doğalgaz faturası sunması ile kullanıcı dostu bir kombi önerisi olarak öne çıkmakta. Yıllık bakımları özellikle eylül ayı gibi sonbahar hafiften başlar iken Buderus servisi ile yaptırmanız kombinizin ömrünü uzatacaktır. Arıza ve tamir durumlarında ise yine parça ve işcilik garantisi sunan buderus servis merkezi ile en uygun çözümü ustalık farkıyla elde edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir