150 Liraya Bulabileceğiniz Samsung, Sony, İphone Akıllı Telefonlar!

petek temizliği

Korsan Tv kanalları ekranlarında kapış kapış İXPERİA, 5S ve İPHONE telefon satışları yapılıyor. Hemen sipariş verin telefonunuz gelsin. Ya da durun biraz, önce yazıyı okuyun, sonra sipariş verirsiniz belki!!!

 

Merhaba değerli okuyucularım. Websitemin temel kuruluş amaçlarından biri olan uyarmak-uyandırmak ekseninde bir yazı daha paylaşmak istedim… Konu hem güncel hem de cebimizdeki parayı ilgilendiriyor.

 

Yeşilçam filmlerini seven biri olarak adını sanını dahi bilmediğim tv kanallarını çok izliyorum. Nitekim günün her vaktinde bir yeşilçam klasiği izleme imkanı bulabiliyoruz bu korsan! tv kanallarında… Korsan tv kanallarındaki film aralarında verilen reklamlarda, o bildiğimiz meşhur markalar olan sony, samsung, iphone telefon satışları yapılıyor. Hem de o kadar ucuz fiyata satıyorlar ki teknolojinin kucağında olan insanlar bile etkilenecek neredeyse! Peki piyasada 1000 küsür liralara satılan bu akıllı telefonlar kampanya ile bu miktarlara inebilir mi sizce?

 

100-150 liralarla günümüz şartlarında bilmem kaç megapiksel kameralı, bilmem kaç işlemcili akıllı telefon almak mümkün değil. Bahse konu reklamlarda, popüler markaların popüler modelleri belirlenip tüketiciler adeta tuzağa düşürülüyor. Ya bunlara kim inanır, demeyin. Kimse inanmasa, harıl harıl bütün korsan kanallarda bu reklamlar döner mi sizce?

 

 

İXPERİA X serisinden İXPERİA K serisine yolculuk…

 

İxperia TelefonlarBiraz daha profesyonel olması itibariyle herkes FLASH TV üzerinden yürüyen reklamları konu edinmiş ama korsan tv kanalları aracılığıyla yapılan ixperia telefon satışları daha hararetli şekilde ilerliyor. Xperia X1, Xperia X8, Xperia K serisi akıllı telefon satışları tam gaz devam ediyor. Temel yöntem, o bildiğimiz meşhur Sony Xperia model algısını yaratıp tüketiciyi aldatmaktır. Telefon elimize ulaştığında hayal kırıklığından bile kötü bir durumla karşılaşmamız çok olasıdır.

 

 

Parası Az Olup Akıllı Telefon Almak İsteyene Önerimiz Nedir?

 

Elbetteki ekonomik şartlar çerçevesinde birçoğumuzun 1000 tl’ler civarında bir para verip akıllı telefon alabilmesi çok kolay değil. Ama olan üç beş kuruşumuzu da bu taklit ürünlere yatırıp tüketiciyi kandıranları ihya etmek de mantıklı bir davranış olmaz. Bu bağlamdaki önerilerimiz;

 

  • Başkasının elinde Sony Xperia serisi telefon görüp de 150 tl verip aldığımız çakma telefon ile “…bak, bende ixperia aldım…” şeklindeki hava atma operasyonlarından vazgeçelim!
  • Yüksek sar değerine(vücudun maruz kaldığı radyoaktivite) sahip ve batarya patlama ihtimali yüksek olan bu telefonlarla sağlığımızı tehlikeye atmayalım.
  • Elimizdeki üç beş kuruşa biraz daha para katıp en azından ismi yeni duyulan markaların orijinal telefonlarını daha ucuza alın.
Okudunuz Mu?  Göstergeç

 

Korsan tv kanallarındaki ixperia vb. telefon satışı yapanlardan, fiyatı çok ucuzmuş deyip de ürün sipariş etmeyin sakın. Hem sağlığınıza hem de paranıza yazık etmeyin. Aynı zamandan bu sahte telefon satışı yapanları da ihya etmeyin. Umarım sizler için bilgilendirici bir yazı olmuştur. Özellikle teknoloji ile haşır neşir olmayan eş, dost, akrabalarımızı bu konuda kesinlikle uyaralım. Görüşmek üzere, hoşçakalın.

 

18 thoughts on “150 Liraya Bulabileceğiniz Samsung, Sony, İphone Akıllı Telefonlar!

  1. Bu insanları bilgilendirmek için güzel bir yazı hocam sağolun ben bi kere öylesine aramistim ama anladım dolandırıcı olduklarini

  2. Abartı ucuz rakamlara kananları anlamıyorum ben zaten. Sonuçta o ürünün bir bedeli var. Artı tv’den satışlar o kadar fazla ki. Demekki epey müşterisi var buraların

  3. hocam 150 liraya telefon alsam ne olcak bu devirde tost makinesi bile ondan pahalı alıyosanız akıllıyı boşverin ikinci el eski nokialardan her şeye birebir soda açar ceviz kırar uu bir sürü özellik

  4. arkadaşlar sakın almayın böyle aletler daha sonra başınıza dert oluyor . cana geleceğine mala gelsin diyebilirsiniz ama bazen gerçekten canımızı bile tehlike atıyor . bilindik telefon olsun ama özelliği az olsun öyle düşünürüm hep .

  5. Akıllı telefonlar almış başını gidiyor normal telefonları unuttuk sayelerinde ancak ekranlarda gördükleri 2.500tl – 1.500 tl civarındaki telefonların 400-200 tl gibi fiyatlara almanın mümkün olmadığını nasıl anlayamıyorlar ona da şaşırıyorum.

  6. ben olsam 150 liraya eski bir nokia alırdım ; şöyle bir 6600 gibi hayalimin telefonu ; ve alıp kullandımda bazen nostalji olması güzeldir xperia vs . pek beğenmiyorum almayın derim , karar sizin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir