2016 Yılında Vizyona Girmesi Beklenen Filmler

petek temizliği

Her geçen gün gelişen teknoloji ile film sektörü de günden güne ilerleme kaydediyor ve müthiş grafikleri ile harika filmler çıkmaya devam ediyor. İnsanlar izledikleri seri filmlerin devam filmlerini sabırsızlıkla bekliyor. Bu şekilde devam niteliğinde olan seri filmler de dev bütçelerle çekildikleri için en az 1-2 yıl arayla vizyona giriyorlar. Birçok film serisinin devam niteliğinde olan filmlerinin 2016 yılında vizyona gireceğinin öğrenilmesinin ardından insanlar 2016 yılını büyük bir heyecanla bekliyorlar.

Film tutkunları, 2016 yılında Film sektörünün altın çağlarından birini yaşayacağını söylüyorlar. Büyük bir sabırsızlıkla vizyona girecek olan film serilerinin devamı niteliğindeki yapıtlar bekleniyor. 2016 Filmleri Dev bütçelere çekilen bu filmlerden bazıları… 2016 yılına yetiştirilebileceği söylense de çok zahmetli ve uzun bir süreye ihtiyacı olan bu filmlerin bazılarının 2018 yılına sarkabileceğine dair söylentiler de dolaşıyor.

2016 Filmleri2016 yılında vizyona girecek efsane filmler arasında gösterilen kayıp balık nemo filmi de serinin 2 devam filmi ile izleyicisiyle buluşacak. Serinin ilk filmi 2003’te vizyona giren film, animasyon türünde yayınlanmış ve tüm animasyon film tutkunlarını kendine bağlamayı başarmıştı. Serinin devam filmi olan Kayıp Balık Nemo 2 filminin yönetmenliğini Andrew Stanton yaparken filmin senaryosunu Victoria Strouse yazdı. Stanton film konusundaki düşüncelerini, “…eşi benzeri olmayan bir film çekildi ve seslendirmeleri ünlü isimler yaptı” şeklinde dile getirdi. 2016 ylında vizyona girmesi beklenen filmin ilk serisinde olduğu gibi Kayıp Balık Nemonun maceraları anlatılacak. 2003 yılında vizyona giren serinin ilk filminde 868 milyon dolar gişe hasılatı elde edildiği söyleyenen film, Amerika Film Enstitüsü tarafından tüm zamanların en iyi 10 animasyon filmi arasında gösterilmişti. 2016 yılında vizyona girmesi beklenen filmler arasında olan Kayıp Balık Nemo 2 adlı filmi birçok animasyon tutkunu sabırsızlıkla bekliyor. Ayrıca serinin ilk filminden elde edilen 868 milyon gişe hasılatından daha fazla gişe yapması beklenen 2. film şimdiden tüm sinamaseverleri heyecanlandırmayı başardı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir