2016 Kpss Atama

ahmet asked 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Merhaba…Kasım ayı atamaları tercıh kılavuzlarının acıklanması nezaman olur..gecikirmi? Neden gecıkır sizce?.. Nezamana en gec ertelenebilir oyle bır durumda??. bu gecıkme dıger donemleride etkilermi mayıs hazırandakı donemı gecıktırebılır mı yanı kaydırabılırmı teşekkürler..

ahmet replied 2 sene ago

cevaplama durduruldumu?

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Merhabalar, bu gecikme mayıs atamalarını etkilemez. Biliyorsunuz ki lise kpss Kasım ayına ertelendi. Haliyle Kasım atamaları da bu nedenle aralık ayına sarkabilir. Bekleyip göreceğiz artık.

ahmet replied 2 sene ago

kpss lise ile ne alakası var lisansların ..sırf düz memurluk için mi?..ne zaman bir açıklama olacak.. bu memurların ihraç edilmesi alımların fazla olabilecegı anlamına gelebilirmi? meslek kadroları içinde?

Ekrem Özdemir Staff replied 2 sene ago

Merkezi alımlarda her öğrenim düzeyinden kadro açılıyor. 2016 Lise KPSS sonuçları belli olmadan bir alım yapılması, 2016 lise KPSS’ye girenlere haksızlık oluşturacak. Haliyle alımlar da biraz sarkıtılır. Benim düşüncem bu yönde. Alımlar artacaktır ama toplu bir artış beklememek lazım. Yani alımlara yayılarak bir artış olur. Böyle olacağı için göze bile çarpmayabilir bu artış.