2016/1

Uğur asked 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Merhabalar. Puanım 85.37 işletme mezunuyum. E sınıfı ehliyetim var. 4001 yazmamın 30 tercih içinde boşa gideceğini düşünüyor musunuz? Teiaş ve eüaş kadrolarından gelebilir mi ve nereler gelebilir eğer gelirse? Tüik, çay işletmeleri gelme şansı ne kadar? Sgk izmir ve dsi gelme şansı nedir? Teşeklürler. İyi günler.

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

E sınıfı ehliyet isteyen 4001 kadrosu açılmış mı? inceleyebildiniz mi? Eğer ki E sınıfı ehliyet isteyen kadro yok ise normal 4001 kadroları bu puana düşmez. Yani en azından yazabileceğiniz kadrolar bu puana düşmez diyebilirim.
85,37 puan ile işletme mezunu olarak valizinizi hazırlayın desem çok yanlış olmaz sanırım. KİT kadrolarına çok talep olacaktır. Bu anlamda teiaş olmayabilir pek ama eüaş olma şansı var. Çünkü EÜAŞ ta özelleşme durumları var ve bu adayları ürkütüyor biraz. Çay işletmeleri de tayini olmayan bir yer ve orası da gelebilir. DSİ rahat kurumdur ve gelme ihtimali yüksek görünüyor. SGK da gelir ama çok yoğun bir kurum, tavsiye etmem pek ama karar sizin…
 
 
Not: Kişisel blogumu takip ederek bana destek olabilirsiniz.
http://www.uydukafa.com

Uğur t replied 2 sene ago

Çok teşekkür ederim. Cevabınız için. D ehliyet isteyen 2 kurum vardı sanırım. Rize zabıra c de olabilir. Iğdır üni şoför d istiyordu. Bloğunuzu takibe aldım hocam.

Ekrem Özdemir Staff replied 2 sene ago

Selamlar, takip için teşekkür ederim ayrıca… Elinizdeki puan ile işletme mezunu olarak kendi kadrolarınıza atanırsınız bence. Lakin çok seçici olmayın ve oluşturduğunuz 30 tercihi en iyi kurum ve en çok gitmek istediğiniz yerleri göz önünde bulundurarak sıralamaya koyun,