Bence ihtiyaç'ın seti baya kötü. Açıkçası çalışırken kendimi üniversiteye hazırlanıyor gibi hisssettim.Çok basit düzeyde kalmış ve öyle ayrıntı filan yok eksik yanlarını ben görüp ekledim hatta yanına:) kesinlikle tavsiye etmem!!

Anonymous asked 2 sene ago

2 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Bak işte ne güzel bir yorum yapmışsınız, madem ki eksik gördünüz başka bir set alın. Hiçbir set tam anlamıyla süper değildir. Siz klasik bir set alın, eksik olduğunu hissettiğiniz kısımlar için ekstra kaynak temin edin.

michaeljacksonmadonna replied 2 sene ago

hocam bu yorum benim değil aslında, tam yazamadan göndermişim kusura bakmayın. internetten aldım bunu. ben ihtiyaç’ın setini almak istiyordum ama böyle yorumları görünce vazgeçiyorum, arkadaş üniversiteye çalışıyormuşum gibi hissettim diyor mesela, bu ne demek? sınav zaten aynı aşağı yukarı aynı konulardan ve aynı seviyede değil mi? bir de matematiği unuttuğumdan konu anlatımı daha temel olan bir set benim daha çok işime gelecektir. pegem’in setini alsam yanlış mı olur acaba, o biraz daha zor deniyor?

Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Bakın değerli memur adayı arkadaşlarım, kitap kaynak adı çok mühim değil. KPSS de zaten temel konular var ve temel sorular mevcut. Bana göre en can alıcı ve farklı kaynaklardan çalışılması gereken ders tarihtir. Onun dışındaki dersler aşağı yukarı tüm yayınlarda aynıdır. Bu sebeple özellikle şu yayını alın demiyorum. Burda önemli olan hangi alanda eksik olduğunuzu tespit etmenizdir. Bunu tespit ettikten sonra ilgili alanda ek kitap alarak eksiğinizi kapatabilirsiniz.