dis ticaret kpss onlisans

burcu asked 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

merhabalar acikcasi kpss hakkida cokta bilgim yok ama ogretmenleri surekli atanamama haberlerini duyuyorum . ben dis ticaret onlisans mezunuyum ve aciktan uluslarasi iliskilere devam ediyorum. kpss ye girecegim yarin. bolumumumde atanilabilecegim yerler ve puanlari hakkinda cok bir bilgi bulamadim. bosami ugrasiyorum acaba 🙂

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Selamlar, boşa girme diye bir kavram söz konusu olmaz. Sonuçta hepi toplu 50-100 lira bir şey veriyoruz. Şansın nereden geleceği belli olmaz. Yani bir bakarsınız bir yerden alım çıkar ve elinizde KPSS puanı olmazsa hiçbir şey yapamazsınız. Bu sebeple elinizde her daim bir KPSS puanı bulundurmanız iyi olur.
Gelelim atama olaylarına… Önlisans dış ticaret bölümü açıkçası alımı neredeyse hiç olmayan bir bölüm. En son 2014 KPSS atamalarında toplam 4 kadro açılmış ve en düşük 88 civarı puanla kapatmış. Şöyle bir şansınız daha var ki Gümrük bakanlığı kendi açıktan(kurumsal) memur alımlarında sizin bölümden de memur alıyor. Siz de bu alımlarda şansınızı deneyebilirsiniz.
 
Sadece KPSS konularını paylaştığım yeni sitemi ziyaret edip sorularınızı DAHA KOLAY sorabilir ve DAHA KOLAY takip yapabilirsiniz.
 
Tıklayın: http://www.kpsshocasi.com