hocam merhaba, yazınızda 2016 ocak memur maaşı 2200 TL olabilir demişsiniz.Benim bölümümden Sağlık Bakanlığı VHKİ olarak atanıyoruz.Az bir miktar farketiğini duymuştum memurluktan. Peki Sağlık bakanlığından VHKİ olduğumuz için döner sermayeden aşağı yukarı ne kadar alacağız. Biliyorsanız paylaşırsanız çok memnun olurum.

Sorun Cevap VerelimCategory: Kpss Memurlukhocam merhaba, yazınızda 2016 ocak memur maaşı 2200 TL olabilir demişsiniz.Benim bölümümden Sağlık Bakanlığı VHKİ olarak atanıyoruz.Az bir miktar farketiğini duymuştum memurluktan. Peki Sağlık bakanlığından VHKİ olduğumuz için döner sermayeden aşağı yukarı ne kadar alacağız. Biliyorsanız paylaşırsanız çok memnun olurum.
Anonymous asked 2 sene ago
kampanya haberleri

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri

Selamlar, internet üzerinden bu konuyu araştırdım lakin bir türlü tam açıklamalı bilgi bulamadım maalesef. En güzeli kurumun maaş-tahakkuk servisi ile görüşüp net bilgi edinmek.

yol haritası ---------- otobüs bileti ---------- evden eve nakliyat ---------- davetiye modelleri ---------- kredi bilgisi ---------- neodyum mıknatıs