kpss

ahmet asked 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

merhaba ben bu sene iki yıllık bi bölüm yazmayı dusunuyorumda 2018 kpssde de 80 üstü puanı rahatlıkla alacagımı dusunuyorum daha once matematık bolumu okuyordum bıraktım bana onerebılecegınız bir bölüm var mı cok arastırıyorum yasımda gecıyor 25 yasındayım ataması olmayan bir bölüme gidip 2 senemı daha bosa harcamak istemıyorum aklımda iki bölüm var aslında piri paramedik diğeri sivil savunma ve itfaiye ikisi kafama yattı ama boy sınırı varmıs 165 olmak zorundaymıs en az bende 2 3 cm ile tutmuyor
 
( anadolu lisesi cıkıslıyım alanım sayısal cok arastırdım ama bir türlü işin içinden cıkamıyorum tam bi bölüm boluyorum boy şartı karsıma cıkıyor )

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Selamlar, paramedik dediğiniz bir sağlık bölümü, bunu kazanabilme durumunuz var mı? Sivil savunma dediğiniz bölümün memurluklarında da dediğiniz gibi boy vs. şartları vardır. Büro yönetimi, maliye, sosyal güvenlik, tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik bölümlerini okuyabilirsiniz. Bu bölümler yaklaşık 84-85 taban puanlarla kapatmış. Matematik bilginiz iyi ise bu puanı rahatça yaparsınız siz.