kpss

Anonymous asked 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

iyi akşamlar hocam ben peyzaj mimarlığı mezunuyum branşımda sıralamam 12 ama 3 atamada 6 kişi alındı sadece yani bir umudum yok kendi bölümümden puanım 87.4 bu atamada 4001 kadrosuna yerleşme şansım  var mı nereleri tercih etmeliyim bir fikir verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Selamlar, çok ikilemli bir durumdasınız açıkcası. Alanınızda sadece 6 rakip kalmış önünüzde. Belki onlardan birkaçı da 4001 kadrosundan atandı veya atanacak… Son alımda 2-3 kadro açılsa bile belki de alanınızdan atanacaksınız… Nasıl yapacağız şimdi bu işi bilemiyorum. Bu atamada 4001 kadroları bence 87 leri görecektir(Belki 86 küsürlü atama bile görürüz). Siz bu atamada kesinlikle atanmak istiyor musunuz? Yani iyi veya kötü bir yer ya da kadro olsun farketmez diyor musunuz? Ona göre yorumumu şekillendireyim…

yrdklhakan93 replied 2 sene ago

Evet çok karışık kafam geçtiğimiz haziran atamasında hiç alım olmadı bizden önümüzdeki haziranda da alım olmaz korkusu var içimde ve ne olacağını bilmeden beklemek çok zor artık atanmak istiyorum bende herkes gibi..Yani iyi ya da kötü neresi olursa gitmek istiyorum.Nereler düşer puanıma (düşerse tabi) onu kestiremiyorum ama.Bu konuda biraz akıl verirseniz çok mutlu olurum.