Merhaba öncelikle iyi çalışmslar dilerim lisan mezunuyum bölümüm seyahat işletmeciliği düz memurluktan nleri tercih edebilirim ve minimum kaç puanla atanabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Sorun Cevap VerelimCategory: Kpss MemurlukMerhaba öncelikle iyi çalışmslar dilerim lisan mezunuyum bölümüm seyahat işletmeciliği düz memurluktan nleri tercih edebilirim ve minimum kaç puanla atanabilirim? Şimdiden teşekkürler.
Anonymous asked 2 sene ago
kampanya haberleri

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri

Merhabalar, maalesef ki alımı yok denecek kadar az olan bölümlerden birisi bu bölüm. 2014 kpss ile yapılan atamalarda toplamda 3 kişi alınmış! Gerçi şöyle bir durum da var ki bu kadar az sayıda alım olmasına rağmen 87 ile kapatmış taban puanı. Bir yandan da bölüm dışı olarak tüm lisans mezunlarının ortak kodu olan 4001 kodundan açılan memurluklara başvurabilirsiniz. Bu kadroların taban puanları da 87-88 civarında. Yani özetle en az 87-88 puan alarak memurluk şansınızı başlatabilirsiniz.

yol haritası ---------- otobüs bileti ---------- evden eve nakliyat ---------- davetiye modelleri ---------- kredi bilgisi ---------- neodyum mıknatıs