Merhabalar.2016 yılında kpss ye turizm fakültesinden mezun olarak giricem ve inanın nerelere yerleşicem bilmiyorum.Turizm Bakanlığı alım yapmıyormuş.Hangi kadrolara girebilirim ,cevap yazarsanız çok sevinirim.Teşekkürler.

Anonymous asked 2 sene ago

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Selamlar, maalesef ki dediğiniz gibi sizin bölümden fazla alım yapılmıyor. 2014 kpss ile toplamda 3 kişi alınmış ve taban puan 87de kapatmış. Bölümünüzden alım olmasa da tüm lisans mezunlarının ortak kodu olan 4001 kodundan açılan memurluk kadrolarını tercih edebilirsiniz. Bu kadrolara girebilmek için de en ama en az 87-88 puan almanız lazım ki şansınız başlasın.
 
Not: Sorularınızı anında onaylamadığım için sitede görünmemektedir. Sorularınızın yayınlanmadığını düşünmeyin. Biriken soruları topluca cevaplandırırken hem sorunuz hem de cevabı yayına girmiş oluyor.
Not: Sorularınızı daha kolay sorabilmek, takip edebilmek ve diğer kişilerin sordukları sorulardan faydalanabilmek için soru-cevap sayfamızı kullanmanız daha sağlıklı olacaktır. http://www.bakalimbilelim.com/soru-cevap/
Bana Destek Olmak İstiyorsan! Yazılarımı sosyal medya hesaplarında paylaşman bile yeterli olacaktır.