Mrb, oncelikle verdiğiniz yararlı bilgiler ve bikmadan cevapladığınız sorular için çok teşekkür ederim. Bu seneki kpss sınavının mayisa alınması atama tarihinide geriye çekebilir mi acaba yoksa kasima kadar beklememiz mi gerekir ? Ayrıca 2015 kpss de genel yetenek 47 doğru 7 yanlış ve genel kültür 30 doğru 16 yanlış seklindeydi. Bu seneki kpss den atanabilmek için 90 üstü almam gerekiyor sizce hangi kaynaklardan çalışmalıyım ? Özellikle genel kültürde daha yüksek net için ne yapmalıyım? Yardımlarınız için tekrar çok teşekkürler. Iyi günler dilerim.

Sorun Cevap VerelimMrb, oncelikle verdiğiniz yararlı bilgiler ve bikmadan cevapladığınız sorular için çok teşekkür ederim. Bu seneki kpss sınavının mayisa alınması atama tarihinide geriye çekebilir mi acaba yoksa kasima kadar beklememiz mi gerekir ? Ayrıca 2015 kpss de genel yetenek 47 doğru 7 yanlış ve genel kültür 30 doğru 16 yanlış seklindeydi. Bu seneki kpss den atanabilmek için 90 üstü almam gerekiyor sizce hangi kaynaklardan çalışmalıyım ? Özellikle genel kültürde daha yüksek net için ne yapmalıyım? Yardımlarınız için tekrar çok teşekkürler. Iyi günler dilerim.
Anonymous asked 2 sene ago
kampanya haberleri

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri

Merhabalar, açıkcası kasım alımının öne çekileceğini düşünmüyorum. Tabi bu benim görüşüm. 
http://www.bakalimbilelim.com/kpss-memurluk-sinavinda-nasil-yuksek-puan-alabilirim/
Linkini verdiğim yazımı okursanız faydalı olacaktır sizin için… Kaynak olarak isim önemli değil, çeşitlilik olsun yeter. İhtiyaç, uzman kariyer, yediiklim gibi yayınlardan çalışabilirsiniz.

yol haritası ---------- otobüs bileti ---------- evden eve nakliyat ---------- davetiye modelleri ---------- kredi bilgisi ---------- neodyum mıknatıs