Tavsiye

Anonymous asked 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Hocam bu 10 hafta zamanım tamamen boş, son derece sağlam çalışabilirim. Aşırı detaya kaçmayan, daha öz bilgiler sunan, daha ince konu anlatım tarzı kitap var mıdır? Yani en azından genel kültürden her sınavda çıkan kemik soruları halledeyim, llla 45+ net olacak diye bir şey yok. Buna uygun bir kitap söylerseniz sevinirim.

1 Answers
Ekrem Özdemir Staff answered 2 sene ago
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Selamlar, açıkcası bahsettiğiniz gibi bir yayın için önerim yok maalesef. Gene de sizin için şöyle bir inceledim interneti… Şu sitedeki kitaplar uygun olabilir size…
http://www.kitapfirsati.com.tr/Konu-Anlatimli-Kitaplar/Genel-Kultur-Tarih-Cog-Vat–80
 
Sadece gk, sadece gy veya gk-gy kitaplarını buradan inceleyebilirsiniz. Hoşunuza gideni alabilirsiniz.
Lakin siteyle hiç alakam yok bilginiz olsun. Sadece çeşitlilik açısından güzel gibi duruyor. Nitekim sadece gk kitapları da mevcut.
 
Not: Değerli arkadaşlarım, sorduğunuz tüm soruları kesinlikle cevapladığımı asla UNUTMAYIN.
Sorularınızı genelde biriktikten sonra toplu şekilde cevaplıyorum. Umarım hak veriyorsunuzdur.
Not: 2016 KPSS puanı hesaplaması için hazırladığım KPSS PUAN HESAPLAMA sistemini kullanabilirsiniz. Bu şekilde genel bir fikir edinebilirsiniz.
Tıkla, KPSS Puanını Hesapla
Bana Destek Olmak İstiyorsanız! Yazılarımı sosyal medya hesaplarında paylaşmanız bile yeterli olacaktır.

pola replied 2 sene ago

Hocam ben de inceldiğim kadarıyla tek kitap halinde olanlar var, Yediiklim’in, Data’nın var, bunlar 900-1300 sayfa arası. Bende ihtiyaç seti de var ama az bir zaman olduğu için yetiştirememekten korkuyorum, gayet kalın kitaplar. Diğer taraftan tek kitap rahat bitirilir ama yetersiz mi kalır bu kaynak diye korkuyorum…