Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta Klibinde Oynayan Kim?

petek temizliği

Cevapsız çınlama, sen olsan bari, yalnız çiçek… Seslendirdiği bu şarkılarla müzik piyasasını adeta alt-üst eden Aleyna Tilki, çektiği videokliplerle youtube platformunda milyonlarca kişi tarafından izlendi. Son olarak Cornetto markası için çektiği klip ve şarkı ile yurt dışında da büyük yankı uyandırdı. 4 Mayıs 2019’da DMC etiketiyle youtube üzerinden yayınlanan Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta klibi, ilk üç günde neredeyse 10 milyon izlenme rakamına ulaştı. Henüz yeni bir ay geçmesine rağmen bu rakam 60 milyona ulaşmış durumda. Peki Aleyna Tilki- Nasılsın Aşkta isimli şarkısı ve klibi hakkında neleri biliyoruz? En çok merak edilenler arasında yer alan; Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta Klibinde Oynayan erkek kim? Detaylar yazımızda…

 

Nasılsın Aşkta Klibi Hakkında…

Cornetto markasının bu yaza damga vuran yüzü olan Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta Klibi, birçok kişi tarafından çeşitli eleştirilere maruz kalsa da bir o kadar kişi tarafından da övgüyle bahsedildi. Öyle ki dünya müzik listelerinde ilk sıraya yükselen bir şarkıdan bahsediyoruz. Nasılsın Aşkta klibine yönelik eleştiriler daha ziyade başka kliplerden kopya şeklinde ifade edilse de esinlenme olduğunu söylemek daha doğru olacaktır. Zaten günümüzde birçok klip birbirine benzer durumda… Klibin içeriğinde ise bir lise ortamı işleniyor. Tabi gerçek hayatta böyle bir lise yok![:D] Liseli Aleyna, sevgilisini oynayan rol arkadaşını aşka davet ediyor, ona cesaret vermeye çalışıyor ve ona soruyor; nasılsın aşkta?


→ Çılgın mı, gözü kara mı, romantik mi?

Şarkının sözleri, Aleyna Tilki ve kardeşi Ayça Tilki tarafından kaleme alınmış. Yönetmen koltuğunda da yine Aleyna Tilki’yi görüyoruz. Klibin başarısında en büyük rolü oynayanların başında ise ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu geliyor.

 

Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta Klibinde Oynayan Erkek Kim?

Aleyna Tiki – Nasılsın Aşkta klibinde oynayan oyuncular şimdiden araştırma konusu olmuş durumda. Özellikle klipte Aleyna’nın sevgilisini oynayan erkek oyuncunun kim olduğu çok merak ediliyor. Peki yaza damgasını vuran Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta klibinden oynayan erkek kim, sizler için araştırdık. 2014 yılında Marmara Güzel Sanatlar Fakülte’sinde eğitime başlayan bir yandan da modellik yapan bu genç oyuncu, Salih Topçuoğlu. İntagram hesabına ulaşmak için TIKLAYIN.

 

Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta Klibinde Oynayan Kim?

 

Aleyna Tilki – Nasılsın Aşkta Sözleri

Bu nasıl aşk?
Bu nasıl yaz?
Bu nasıl bi’ hey’can?
Eskidendi kalbim transparan
Dipteydim, koyuydum, soğuktum yani ben
Isındı kalbim senleyken
*********
Kimseye sorma
Aşkla alakalı
Benden sonra
Benden başka
Anlatamaz ki her hâlini o
Tek bi’ tip insan sonuçta
Bana rağmen kalsan, uçsam kaçsam
Benle başla
Her şey başka
Herkese dinlet
Aç sesi full
Bu delinin aşkı bambaşka
*********
Nasılsın aşkta?
Gir hadi dünyama
Asla korkma
Çılgın, romantik, gözü kara olsam da
Her tadı başka
Nasılsın aşkta?
Gir hadi dünyama
Asla korkma
Çılgın, romantik, gözü kara olsam da
Her tadı başka
Updated: 11 Haziran 2019 — 09:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir