Genel Site Önerileri 

Ankara Kepenk Tamiri Ustası


kampanya haberleri
||| kampanya haberleri

Sarmal yapıda olması sebebi ile sarmal kapı anlamına gelen kepenk kapılar dikey yukarı hareketler ile üst kısımda sarma veya tavana doğru açılma özelliği göstermektedir. Manuel kepenk sistemleri olarak adlandırılan sarmal kapılar, el veya bir mekanik alet yardımı ile açılıp kapanma işlemleri yapmaktadır.Ankara kepenk tamiri firmamız olan ersan kepenk ile her işimizde garanti ve güven sunmaktayız.Siz müşterilerimizin kepenklerini tamir etmek ve bakımlarını yapmak bizim için onurdur.

 

Manuel kepenk sistemleri genellikle ofislerde, işyerlerinde, depolarda, açık alan girişlerinde kullanılmakta olup saç, demir çelik veya alüminyumdan oluşmaktadır. Manuel kepenk sistemlerinin bakımları adına kepenk bakımı son derece önemlidir. Zira bu kepenk servisi ile daha fazla verim ve uzun ömürlü bir sistem ortaya çıkmaktadır. Otomatik kepenk’ de bulunan kumanda ve otomasyon sisteminin olmadığı manuel kepenk sisteminde fabrika ve üretim yapılan kapalı alanlarda da uygulamalar görülmektedir. Manuel kepenk konusunda son derece yetenekli kadrosu ve teknolojiye dayalı ekipmanları ile siz değerli müşterilerine çözümler sunan Ersan kepenk ile kepenklerinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz.

 

Ersan kevLXG94penk sizler için yeni kepenkler yapmakta, ölçüsü alınıp imalatı yapılan kepenkleri montajlama sistemi ile yerine uygulamaktadır. Kepenklerin bozulması ve sağlıklı çalışmaması sonrasında bakım ve onarımını sağlıklı bir şekilde yapan Ersan kepenk, aynı zamanda periyodik bakım konusunda da kepenkler için gerekli mekanik işlemleri yapmaktadır. Aksanların ergonomik şekilde işlemesi adına gerekli bu periyodik bakım bir kepenk için son derece önemlidir. Zira bakımının yapılmaması sorunların daha da büyümesini sağlayacaktır.

↓ Bu yazılar da faydalı olabilir ↓

4 Thoughts to “Ankara Kepenk Tamiri Ustası”

  1. Kepek işi çok önemli bir ayrıntı güvenli ve sağlam olmasıda bir terçih ayrıntısı bence.

  2. aslında önemsiz gibi görünsede önemli bir sektör ankara için esnaf dostu olabilir bir site

  3. Arkadaşlar gerçekte işinde çok iyi olan ustamız ; ankaradaki marketimiz için görüşmüştük , güvenlik için korunma için ideal tavsiye ederim

  4. her işi yapan ustaların böyle tanıtımları olması güzel bir şey

Leave a Comment

%d blogcu bunu beğendi: