Apple iPhone SE ile iPhone 6s Plus Kıyaslanırsa

petek temizliği

Bugün hem işlemlerimizi daha hızlı yapmak için hem de Dünya’dan haberleri, gündemi ve teknolojiyi yakından takip etmek için elimizin altında bulundurduğumuz akıllı telefonlar kullanmaktayız. İçerisine işlemlerimize uygun yüklediğimiz programlar ile tüm ihtiyacımıza cevap vermek için satın aldığımız akıllı telefonlar, günümüzde modelini sık değiştirdiğimiz elektronik cihazlar arasında yer almazlar ve bir ceptelefonun kullanım ömrü 2 yıl ile 8 yıl arasında değişim gösterebilir. Bu anlamda satın alacağımız cep telefonunu ihtiyaçlarımıza uygun tercih etmemiz gerekir.

 

 


 

iPhone 6s Plus ve iPhone SE Arasındaki Farklar

 

Apple kalitesinde üretildikleri için ikisi de son derece sağlam ve dayanıklı telefonlardır. iPhone 6S Plus 3D touch özelliğine sahip retina Hd ekrana sahipken iphone SE ise retina HD ekrana sahip bir cep telefonu‘dur. 192 gram ağırlığında üretilen iPhone 6S Plusa oranla iPhone SE daha hafif olarak 113 gram olarak üretilmiştir.iPhone 6S Plus’ın 16 güne kadar bekleme süresi ve 80 saate kadar ses çalma süresi olmasına rağmen, bu durum iphoneSE’de sadece 10 günlük bekleme süresi ve 50 saate kadar ses çalma süresi olarak hesaplanmaktadır.

 

 

 

Hangi Cep telefonunu tercih Edilmeli?

 

telefon kiyaslamaCep telefonu teknik bilgilerini kendi ihtiyacınıza göre belirlemelisiniz telefonlar kendi aralarında farklılık gösterdiği için, tercih ederken detaylı bilgi edinmelisiniz. iPhone 6s Plus ve iPhone SE telefonlarından hangisi sizin ihtiyaçlarınızı cevap veriyorsa o telefonu tercih etmelisiniz.

Telefon kıyaslama, özellikleri detaylı bir şekilde göz önüne getirdiğinden karar vermenizi büyük derecede kolaylaştıracaktır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz cepkolik.com ’a girebilirsiniz. Daha fazla cep telefonu hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olur. Ceptelefonlarının teknik ve görünüm gibi bütün ayrıntıları hakkında bilgi cepkolik’in içeriğinde bulunmaktadır.

Sitemiz : http://cepkolik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir