Astropay İle Ödeme Kolaylığı

petek temizliği

Kredi kartına benzerliği ile dikkat çeken Astropay sanal kart, aslında kredi kartı ile görünürde olsa da kullanımda benzerliği bulunmamaktadır.  Sanal kart işlevi gören Astropay ön ödemeli kartın 16 haneli numarası, cv kodu, son kullanma tarihi bulunmaktadır. Karta alışveriş yapmadan önce para yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Belli miktarlarda bölümlere ayrılmış kartı 2 dakika içerisinde almanız mümkündür. Ayrıca kartı aldıktan sonra 1 yıl boyunca kullanabilmektesiniz. Astropay adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

İnternetten alışveriş yapmaya uygun bir fıtratı olmayan toplumumuzda ödeme esnasında bir güvensizlik oluşmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri internetten yapılan ödemelerde genelde kredi kartı kullanımı yapılması ve bu ödeme sırasında kişisel bilgilerin verilmesidir. Gelişen teknoloji ile Astropay size ödeme kolaylığı sağlayarak internetten yaptığınız ödemelerde kişisel bilgilerinizi istememektedir. Bunun yanında ödeme işleminizi dakikalar içinde bitirmenizi sağlayan Astropay kart sizlere hızlı ve güvenilir ödeme ortamı yaratmaktadır. Böylece internet üzerinden yapacağınız ödemeleri çok daha hızlı ve güvenli şekilde yapma imkanına Astropay ile kavuşmaktasınız.

astropayTüm dünyada ve özellikle Latin Amerika ülkelerinde kullanılan bu sanal kart ülkemizde de her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır. Astropayın ilk temini, kullanımı ve seçimi pratiklik konusunda ilk sırada yer almakla birlikte kart güvenlik konusunda da ilk sıralarda yer almaktadır.  Dakikalar içinde istediğiniz bir ürüne sahip olmanızı sağlayan kart sayesinde alışverişleriniz çok daha hızlı gerçekleşmektedir.


http://astropayal.org  adresinden astropay hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

2 Comments

Add a Comment
  1. Merhaba Hocam daha öncede yazmıştım şimdi başka bir sorum var. Kpss p3 de 85,5 puan aldım branşım gıda mühendisliği. p7 puanı diye bir puan varmış eğer ki en erken yds ye girersem 2016 daki puanımla mı hesaplanacak p7 puanım yoksa yeniden kpss ye girmem mi gerekiyor ? Birde eyds ye girersem 2016 kpss puanımla p7 puanı hesaplanır mı ? Şimdiden teşekkürler hocam 🙂

    1. Üstteki yorumda yer alan sorunuzu cevapladım…

      Sadece KPSS konularını paylaştığım yeni sitemi ziyaret edip sorularınızı DAHA KOLAY sorabilir ve DAHA KOLAY takip yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir