Bandırma Sultan Lokumu

kampanya haberleri

Şerbetli tatlılar olarak ülkemizde her yörenin farklı farklı seçenekleri bulunabilmektedir. Baklavalardan kalburabastılara, revanilere, ekmek kadayıflarına, lokmalara varana kadar ilk aklımıza gelenler olarak sıralayabiliriz. Çok da zahmetli olmayan ama kararında hemen tutturulan hamuru ile lezzeti tartışılmaz olan bir şerbetli tatlı ise bandırma lokmadır. Günümüzde bu tatlılar dökme makineleri aracılığı ile kızgın yağa bırakılıyor. Daha sonra hamurlar kızartılarak hemen şerbetlenmekte ve bu işlem çok daha verimli üretimler ortaya çıkarmaktadır. bandırma lokmacısı Hijyen konusunda da yükselen standartlar sayesinde çok daha güzel tatlı menüleri ortaya koyulmakta, özel günler ve davetlerde ise menüler bandırma sultan lokma ile bereketlenmektedir. Ağzınızda dağılan çıtır çıtır bir lezzet olan bandırma lokmanın küre şeklinde sunulan farklı bir çeşidi de bulunmaktadır ve saray lokması adını almaktadır. Tavuklu pilav menülerinin aranan tatlısı olmakla birlikte kalabalık organizasyonlarda kişi başı siparişler verilmektedir. Bandırma lokmacı hizmetleri arasında bu iki tatlı çeşidimizde bulunmakta, lezzet farkı bulunmayan tatlı seçeneklerini şekil olarak birbirinden ayırabilirsiniz. Özellikle ramazan ayında her yerde görmeye alıştığımız lokma paketlerine bandırmada yılın her ayında rastlamak mümkündür. Üstelik tarifi de oldukça basit olan bu tatlıyı tadanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Hem bu kadar basit hem de bu kadar lezzetli başka bir tarif daha bulunmamakta.

 

Bandırma Sultan Lokumunu Neden Tercih Edelim?

Bandırma sultan lokma olarak hem kalitemizle hem uygun fiyatlarımızla ilk tercih edilme sebepleriniz arasındayız. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi sizlere sunmaktayız.

 

Soframızda Lokma Tatlısı

Türk damak tadının en güzel seçenekleri arasında olan lokma, Şerbetsiz olarak da bazı yörelerde özellikle kandillerde ve bayram günlerinde kapı kapı dolaşılıp hayır için dağıtılmaktadır. bandırma lokma cı hizmetlerinde verilen kaliteli lezzetlerin ünü bütün ülke sınırlarını aşmış ve de dünya üzerinde bir marka olup o yöreye has bir lezzet olarak menülerin içerisinde yer almıştır. Makinelerle yapılan üretimlerin sayesinde teslimatlar da oldukça hızlı yapılmakta ve en kalabalık misafirler için hazırlanan menülerin içinde anında yerini almaktadır.

 

Bandırma Sultan Lokmacısı

Bizlere ulaşmanız artık oldukça kolay! İsterseniz internet sitemizde yer alan iletişim bölümümüzden, isterseniz http://www.bandirmasultanlokmacisi.com/ adresimizden isterseniz de yerimize gelip o muhteşem sultan lokmasının tadına varabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yol haritası ---------- otobüs bileti ---------- evden eve nakliyat ---------- davetiye modelleri ---------- kredi bilgisi ---------- neodyum mıknatıs
%d blogcu bunu beğendi: