Baymaktan Kullanıcılara Özel Kampanyalar

petek temizliği

Baymak Servisi tüm kullanıcılarına eşi benzeri olmayan servis hizmetini sağlayarak her kullanıcının servis hizmetlerimizden memnun kalması ekipleri ile beraber her seferinde çaba göstermektedir. Bu nedenler her türlü dilek ve yaşadığınız şikayetleriniz de bizleri arayarak detaylı yollardan bilgi sahibi olabilirsiniz. Baymak ürünlerinin arızaları hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezine ulaşım sağlayarak detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır. Baymak Klima Neden Gaz Eksiltir? Bu tür sorulara ilişkin her türlü sorunun cevabını sizlere sağlamak amacıyla telefon başında hazırda beklemekteyiz. Günümüzde her zaman servis hizmetlerimizden yola çıkarak Baymak kullanıcıların en çok talep ettikleri işlemler ile yeni kampanyalara imza atmış bulunmaktayız.

baymak servisi

Mesela kombinize toplu bakım yaptırarak birtakım indirimlerden toplu şekilde yararlanabilirsiniz. 5 ve 10 kombilerinize %30 10 ve 50 kombileriniz için %35 50 üzeri kombilerinizde ise %40 gibi bir indirimler söz konusu olmaktadır. Bu nedenle indirimli bakım işlemlerimizden yararlanabilmeniz adına bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda tesisat temizliği yaptırmanız durumunda ya da gaz alarm cihazı sahip olmanız durumunda da ücretsiz kombi bakım hizmeti sizlere sağlamaktayız. Aynı gün içerisinde servise mi ihtiyacınız var? Sizler için her koşulda aynı gün içerisinde servis yönlendirmesi sağlayan firmamız 6 saat içerisinde servis hizmeti almanıza vesile olmaktadır. Bu hizmet için Baymak kullanıcılarının iki servis bedeli ödemeleri durumunda aynı gün hizmetten yararlanabilecekler. Ayrıca öncesinde tarafımızdan servis hizmeti alan Baymak müşterilerimizden ikinci servis talebinde bulunmaları durumunda servis ücreti alamayarak servis hizmetimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.


 

Baymak Servis olarak her koşulda kullanıcılarını memnun edebilmek için çabalayan firmamız bütün sorunlarınızda yanınızda var olarak farklı firmalara sizleri mağdur etmemek amacıyla hizmet sağlamaktadır. Uzman teknisyen kadromuz ile Baymak Çağrı Merkezi çalışan ekipman kadromuz her zaman uzmanlıklarından yola çıkarak kullanıcıları sorunsuz şekilde aydınlatmaktadır. Hiçbir Baymak Kombi ve Baymak Klima sorunlarınız dert etmeden firmamıza ulaşarak hem kampanyalarımızdan yararlanabilir hem de istediğiniz her türlü sorunun cevabını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. Sizlere her koşulda gece gündüz hizmet sağlamak Baymak olarak tarafımızda gurur verici olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir