Bebeklerimizi Düşünen Tek Firma Mustela

petek temizliği

Bebek bakımının en önemli noktalarından biri de temizliği. Bunu bütün anneler ve anne adayları bilir. Bebeğimizin sağlığı için onun hijyeni çok önemli. Bu yüzden seçtiğimiz şampuanlar, yıkama jelleri kaliteli ve sağlıklı olmak zorunda. İşte bu iki önemli olayı da bir arada bulunduran, Mustela bebek saç ve vücut şampuanını kullanıyorum. Bebeğimin saçlarını yıkadıktan sonra vücuduna da yavaş ve yumuşak hareketlerle şampuanı dağıtıp duruluyorum.

İçinde B5 vitaminini bulunduran Mustela bebek şampuan hipoalerjenik, bu yüzden tereddüte düşmeden kullanabilirsiniz. Zaten Mustela’yı daha önce bebeği için kullanan kadınlar beni daha iyi anlayacaktır, Mustela bebek ürünleri, bebeğimiz ve bizim için her şeyi düşünüyor. Bizler iki ayrı ürünle uğraşmayalım, o bebeğimizi yıkadığımız anlarda sıkıntı yaşamayalım diye iki fonksiyonlu bu ürünü bizlere sunuyorlar. Üstelik ürünün fiyatı çok uygun, uygun olduğu gibi taksit seçeneği de sunuyorlar. Daha ne olsun!

Bizler anneler olarak bebeğimizle zevkle ilgileniyoruz fakat yoruluyoruz da. Sonuçta uykusuz geceler geçiriyoruz, yeni yürümeye başladığı zaman arkasından koşturuyoruz. Başına bir şey gelmesin diye sürekli etrafındayız. Bebeğim için kullandığım ve çok uygun fiyata http://www.dermokozmetik.com/ üzerinden satın aldığm Mustela el-yüz temizleme mendilini öneriyorum. Mustela’nın piyasadaki mendillerden farkı bebeğimin yüzünü temizlerken ve anında ferahlık sağlarken, yüzünün nem dengesini de bozmuyor. Bilirsiniz ıslak mendiller yüzü kurutur. O yüzden ısrarla yüzünüzü silmeyin diye uyarıyorlar.

Mustela ürünleri ile böyle bir uyarı söz konusu bile olmuyor. Alkolsüz yapısı ile rahatlıkla göz altlarını, göz kapaklarını, dudaklarını da siliyorum. Yakma yapmıyor. Yüzü nemlenirken bir yandan da kurumuyor. Bebeğimde gönül rahatlığı ile kullanıyorum ve bu yüzden size de aynı gönül rahatlığında öneriyorum

Sitedeki fiyatlar çok uygun o yüzden taksitlendirme yoluna ben girmedim fakat sizler taksitle de alabilirsiniz!

9 thoughts on “Bebeklerimizi Düşünen Tek Firma Mustela

  1. “saçını şampuanladıktan sonra saç telleri gıcırrr diye ses çıkarmıyorsa o şampuan iyi yıkamamıştır” diye bir şehir efsanesi dolaşıyor. siz ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir