Ben Aldırma Ameliyatları

kampanya haberleri

Ben kişilerin vücutlarında bulunan genellikle kahverenginde veya siyah olan küçük lekelere denmektedir. Benlerin tıp dünyasındaki ismi nevüs olarak geçmektedir. Benler vücutta zararlı ya da zararsız olarak bulunmaktadır. Bu benler için yapılan tedaviler genellikle iki ana neden ile yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi tıbbi gerekçeler ile yapılan ben cerrahi işlemler diğeri ise estetik olarak kişinin görmek istemediği bir beni bir kişinin gerek duymasıyla alma işlemidir. Tıbbi gerekçe ile benleri cerrahi işlemlerle alma; benlerin kötü huy durumundan dolayı kansere dönüşme olasılığı göz önünde bulundurularak cerrahi bir işlemle alma operasyonunda gerçekleşir. Vücuttan alınan benler patolojik incelemeye gönderilerek sonuçlarına bakılır. Bu patoloji büyük laboratuvarlarda gerçekleştirilir. Bu incelemenin sonucunda vücuttan çıkarılan benin kansere dönüşme oranı yok ise kişiye olumlu sonuçlar verilir. Fakat kötü sonuçlu bir patoloji bildirisi tedavinin erken başlamasından dolayı başarı oranı yükselmiş olacaktır.

 

Estetik ben çıkartben aldırma işlemima işlemlerinde ise kişinin isteği göz önünde bulundurulur. Yani ben çıkartma operasyonu sadece kanser riski taşıdığından alınmaz. Kişinin psikolojik olarak kendisini rahatsız hissettiği noktalarda da alınabilir. Bazı bireyler vücutlarında ben olmasını istememektedir. Böyle durumlarda uzman hekimler benleri bir daha çıkmaması koşulu ile tamamen vücuttan temizlerler. Ben aldırma operasyonları lokal anestezi ile yapılmaktadır. Fakat bu işlemin mutlaka bir hastane ortamında yapılması gerekmektedir. Ben vücudun neresinde olursa olsun 1 saatten fazla sürmeyen işlemlerle alınır. Daha sonrasında kesinlikle herhangi bir ağrı sızı yapmamaktadır. Estetik ben aldırma işleminin başarı oranı oldukça yüksektir.

 

Ben alma işlemini estetik ve plastik cerrahi uzmanlar yapmaktadır. Bu bölümdeki doktorlar kişilerin vücudunda en az zararla bu ameliyatı gerçekleştirebilen hekimler olarak geçmektedir. Bu bölüm doktorlarının eğitimleri zaten bu yöndedir. Kişilerin vücutlarına ve yüzlerine en hassas müdahaleyi bu bölümdeki doktorlar gerçekleştirmektedir. Bazen cerrah olarak en teorik her cerrah bu ameliyatı gerçekleştirebilir gibi görünse de aslında öyle bir şey yoktur. Bu neden ile bu ameliyatı gerçekleştirecek doktorun estetik cerrah olmasına dikkat edilmelidir.

Estetik Cerrahi Diş uygulamaları ve saç ekimi
İsveç Klinik

Web Site : http://www.isvecklinik.com/
İletişim : +90 212 215 55 35 WhatsApp : +90 0532 059 81 85

4 thoughts on “Ben Aldırma Ameliyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yol haritası ---------- otobüs bileti ---------- evden eve nakliyat ---------- davetiye modelleri ---------- kredi bilgisi ---------- neodyum mıknatıs
%d blogcu bunu beğendi: