Biri Tavsiye Mi Dedi?

Çoğu zaman yeni bir şeylere başlangıç yaparken bize tavsiye verebilecek daha önce bu konu ile ilgili deneyime sahip olan insanlara danışmak isteriz. Bu bizim daha iyi tercihler yapmamızda toplumsal olarak bize sağlanan mükemmel bir ayrıcalıktır. Dizi önerileri gibi, müzik, kitap vb. herhangi bir şey hakkında tavsiyeler bizim zaman kaybetmemizi büyük bir şekilde engellemektedir. Fakat her anımızda tavsiye alabileceğimiz konu ile ilgili tavsiye verebilecek kişilere ulaşamayabiliriz. Bu problemi yenmek adına Tavsiye Adam başlığı altında www.tavsiyeadami.com, yeni tavsiye paylaşım sitesi hayır kurumu tadında, hizmete sunulmuş bulunmaktadır.

 

Evde oturduğunuzu ve izlediğiniz dizilerin bitmiş olduğunu hayal edin. Yeni bir diziye başlamak istiyorsunuz fakat nasıl bir diziye denk geleceğiniz de sizin için önemli. Hangi diziye başlasam sorusu altında birçok şeyi araştırmaya başlıyorsunuz ve haliyle dizi gibi içeriği geniş bir yapı size göründüğü gibi çıkmayabiliyor. Böyle durumlardan dolayı başladığımız dizilerin çoğunu yarım bırakmış ve onlardan sıkılmış bulunmaktayız. Bu da bize çok büyük bir zaman kaybı olarak geri dönmektedir. Keşke birilerinden tavsiye alsaydım demenize gerek kalmadan, yapmanız gereken tek şey, Tavsiye Adam’a danışmak. www.tavsiyeadami.com sitesine girip çok kısa bir şekilde herhangi bir talep gerektirmeden üyeliğinizi aldıktan sonra istediğiniz her soruyu paylaşabilir ve güncel olarak takip edilen bu dev platformda bulunan herkesten tavsiyeler alabilirsiniz. Sorular bölümüne, tavsiye almak istediğiniz konuyu, nelere dikkat ettiğinizi ve neleri istediğinizi yazarak paylaşabilir, üyelerin ve bu konuda deneyimli olan kimselerin size tavsiyelerde bulunmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde sizde sorulan sorulara tavsiyelerde bulunabilir, bu şekilde ortak bir paylaşım ağı ile bir araya gelerek, başkalarına yardımda bulunurken siz de yardım alabilirsiniz. Karşılıklı anlayış ve yardımlaşma adına kurulmuş olan Tavsiye Adam bu şekilde işleyen bir mekanizmadır.

 

Bunların dışında www.tavsiyeadami.com aynı zamanda bir oylama ve anket oluşturabilme sitesidir. En güzel yabancı diziler gibi merak ettiğiniz ve sonucunu aradığınız soruları güncel ortamda Tavsiye Adam ile ankete açabilir ve oylamalar ile merak ettiğiniz bu soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Zamanınızdan olmadan, keyifli ve saygılı bir şekilde ilerleyen, bu paylaşım platformunda, eğlenerek sorularınıza cevap bulabilmeniz için üye olmanız yeterli. Tavsiye Adam’da tavsiyeler bitmez.

Ekrem Özdemir

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: