Biyometrik Sistemler

petek temizliği

Türkiye’de bilindiği gibi personel takibini sağlamak amacıyla pek çok ürün türü üretilmekte, günümüze de pazarlanmaktadır. Biz de bu algıyı en iyi şekilde sağlamak ve üstün kalite ürünlerle buluşmanıza aracı olmak bakımından çalışıyor, bu noktada elverişli sonuçlar sunan ürün türlerinin tamamını alternatifleri ile sizlere aktarıyoruz. www.perkotek.com ailesi, alanının bir numarası olarak göze çarpan bir firmadır. Zira bu mantık altında artık siz de 50,000’e kadar personeli direkt olarak kontrol altında tutabileceğiniz gibi, Biyometrik sistemler adı altında satışa sunulan ürünlerle beraber de kendinizi hep bir adım öne çıkartma olanaklarına sahip olacaksınız. Cazip fırsatlar düşünüldüğü zaman her yönde katkı sağlayan ürünlerin tamamını satın almak artık fazlası ile kolay ve basit bir durum olarak ifade edilmektedir.

Biyometrik ürünler günümüzde 1 numara olarak ifade edilir!

 

 


kart okuyucu

Artık birçok şirket, çalışanlarını kontrol altında tutmak ve elverişli ortam zeminlerinin hazırlanmasına aracı olmak bakımından bu tür ürünlere yönelim göstermektedir. Biz de avantajlı bir ortam zeminini sizlere sorunsuzca sunmak gayretinde çalışıyor, üstün fırsatları elde etmenize dair bir yaklaşım sergilemekten de geri kalmıyoruz. Bu altyapı sayesinde ise siz de dilediğiniz ürün türünü direkt olarak ele alabileceğiniz gibi, avantajların tamamından da faydalanabilme olanaklarına ulaşabilirsiniz. Günümüzde sizlere %100’e kadar katkı sağlayan bir ürünü keşfetmek artık fazlası ile basit! Zira bu noktada Biyometrik tanıma sistemleri adı altında satışa sunulan ürünler düşünüldüğü zaman yoğun bir altyapı durumu tarafımızca sıralanıyor. Bu noktada en çok tercih edilen personel takip cihazları ise sizlere şu şekilde sıralanmaktadır;

 

  • Kart okuyuculu sistemler
  • Yüz tanıma sistemleri
  • Parmak izi okuyuculu sistemler
  • İris tanıma sistemleri

 

 

4 ürün türü de %100’e kadar öncü bir fikir elde etmeniz açısından önemlidir. Bu noktada ise siz de cazip fırsatların tamamını ele almak ve alanında 1 numara olarak görülen ürünlere kavuşmak açısından hemen Perkotek ile iletişime geçebilirsiniz. Muhtemel fikirler sunmak ve alanının önem arz eden ürünlerini hemen ele almak bakımından çalışan web kadromuz, tamamen doğru bir altyapı zemini hazırlayarak, üstün performans elde etmeniz bakımından da öncü ürünleri keşfetmenize dair çalışmalar yapmaktadır. Bu noktada ise BİYOMETRİK ürünler her alanda çekiciliğini üst sıralara taşımakta ve sizlerin öncü ürün türlerini keşfetmesine de yardımcı olmaktadır. Birbirinden kaliteli ürünleri bütçenize uygun fiyatlandırmalar ile satın almak ve 5,000 ila 50,000 arasında değişen personelleri sistem üzerinden denetlemek açısından hemen bu ürün türünü satın alın. Sadece işe giriş ve çıkış saatlerini değil, ayrıca sizlere maaş hesaplamalarını yapmak, personellerin erken avans ve maaş alma taleplerini görmek, izinli ve raporlu günlerini incelemek gibi pek çok ayrıntıyı da sistem sunmaktadır.

Okudunuz Mu?  Parasının Hakkını Veren Akıllı Telefon Almak İsteyenler!

Updated: 3 Temmuz 2016 — 11:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir