güncel kampanyalar

Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir ilçelerinin tümüne Arçelik beyaz eşya servis hizmetleri sunan firmamız bu bölgelerin tümüne en geç 2 gün içinde servis hizmeti veriyor. Arıza kaydı bıraktıktan sonra size en hızlı şekilde servis yönlendiriyoruz. İhtiyacınız olduğu her zaman ulaşabileceğiniz telefon numarasına sahibiz. Telefonlarımız hiç bir zaman meşgul çalmaz.

Arçelik kullanıcılarına teknik destek sunan Ümraniye Arçelik Servisi, son derece deneyimli bir personele sahiptir. Yıllarını bu işe vermiş çalışanlarımız ilçenin tüm mahalle ve semtlerine aynı gün ve yerinde hizmet sunuyor. Arçelik cihazınızın sorunu ne olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde onarım talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin arızalı cihaz sahibi olarak yapmanız gereken şey arızayı net bir şekilde aktarmak. Ondan sonrası teknisyenlerimizin işi. Arçelik markalı tüm cihazlarınızın onarımı için servis talebinde bulunabilirsiniz. Ülkemizde üretilen ve Koç ailesinin olan Arçelik markası, her bütçeye hitap eden ürünlere sahiptir.

arçelik servisiÇakmak mahallesi Ümraniye ilçesinin en kalabalık ve büyük mahallesidir. Çakmak Arçelik Servisi merkez şubesi ile aynı gün içinde tüm ilçe geneline dağılan bir servis ağına sahiptir. Yine Beykoz Arçelik Servisi de yoğun bir bölgeye hizmet vermektedir. Her ne kadar özel servis olarak da hizmet verilse tüm işlemler 1 yıl garantilidir ve yerinde cihaz tamiri yapılır.

Ekrem Özdemir Hakkında

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Hosting Italia dedi ki:

    Arcelik Servis Merkezi, profesyonel kadrosuna fazlas?yla guveniyor ve bircogu yetkili servis deneyimine sahip olan bu kadro teknik destek konusunda da sizlere yard?mc? olmaya devam ediyor. Kaliteyi ayaklar?n?za kadar getiren firma sayesinde sizler de uzun omurlu urunlere sahip olabilir ve kaliteyi cok daha uygun rakamlara sat?n alabilirsiniz.

Yorum Yazın
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları ziyaretçilerin kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan bakalimbilelim.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

%d blogcu bunu beğendi: