Bugünün ve Yarının Işıldayan Mesleği: Java ile Akıllı Telefon Yazılımları Geliştirme

petek temizliği

Smart telefon, saat, tablet gibi aletlerin gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım alanı oluşturmuştur. Klasik desktop yazılım geliştirme adımlarından değişik olan adımlar kapsayan mobil uygulamalar için en büyük sorun, alanında yetkin mobil programcı yokluğudur.

 

Java ile Akıllı Telefon Programları Yaratma

Bilginin artarak küreselleştiği bir dönemde yaşıyoruz. Hızla aktarılabilen ve mobil hale gelebilen veriler aynı zamanda farklı biçimlerde karşımıza çıkmakta. Bir firmanın resmi web sitesi stabil diyebileceğimiz verilerini paylaşabilirken mobil yazılımları sayesinde ilgili kitlesini harekete geçirici, satın almayı özendirici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor. Smart phone teknolojilerinin yaşamımıza hızla ve etkili bir biçimde girmesi ve günlük hayatın bir unsuru haline gelmesi, bu sektörün hızla gelişmesini de beraberinde getiriyor ve ilgiyi de devamlı kılıyor.

 

 

Mobil Uygulama Dünyası

 

Çağımızın devamlı gelişen, değişken taşınabilir cihaz dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile aplikasyon geliştirme konusunda profesyonel developer gereksinimi de büyüyen sektör ile eş zamanlı olarak yükselmekte. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki yükseliş oldukça yüksek. Mobil uygulamaları teknoloji dünyasında pek çok kuralın yeniden yazılmasına neden oldu. Taşınabilir cihaz ve tablet kullanımı hem gündelik yaşamda hem de çalışma yaşamında çok yüksek oranlara çıktı. Giderek yükselen Smart phone uygulamaları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip.

 

java ogren

 

Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri

 

Smart phone yazılımları geliştirme profesyoneli olmak için iyi bir eğitim süreci almak gerekmekte. Bunun için yazılım sahasına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için özenli olmak oldukça önemlidir. Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; Java Öğren dönemimizin ve ileriki dönemlerin mesleği olan Taşınabilir programları geliştiriciler yetiştirmektedir. Mobil uygulama geliştirme Kursu amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır. Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız Linki tıklayarak ile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.

3 thoughts on “Bugünün ve Yarının Işıldayan Mesleği: Java ile Akıllı Telefon Yazılımları Geliştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir