Çiçek Sepetiyle Seslenelim Sevdiklerimize

kampanya haberleri
kampanya haberleri

Çiçeklerin dili vardır, onlar isimleriyle ,renkleriyle,kokularıyla konuşurlar gönülden gönüle. Çoğunlukla özel anlarda ,özel günlerde ya da sürpriz anlarda! Bazen bir hastane odasında ,şifalar dilerken,bazen doğum günlerinde, bazen insanın hayatında dönüm noktası olan nişan ve düğünlerde en güzel dilekleriyle ulaşırlar sevdiklerine. Çiçek göndermek ne güzel bir fikirdir öyle değil mi?Zarafetleriyle, hassaslıklarıyla, kokularıyla, güzellikleriyle her zaman kadınları en güzel anlatan ve en mutlu eden şey çiçektir belki de… Nasıl da hayran bırakırlar kendilerini. Sevdiğinizi istemeden de olsa kırdıysanız ve nasıl gönlünü alacağınızı bilmiyorsanız,çiçek sepeti göndermek inanın çok etkilidir. İsterseniz evine,isterseniz ofisine bir sepet çiçek,insana tüm kırgınlıkları unutturuverir ,ardından da üstelik teşekkür cümlesi haline dönüşüverir kırıcı sözler yerini. Üstelik günümüzde o kadar kolay ki bir çiçek sepeti göndermek sevdiklerimize. Sadece bir telefon uzaklıkta. İnternetten istediğimiz çiçeği,istediğimiz kişiye en kısa sürede ulaştırıverir çiçek sepeti siteleri. Kimi zaman hastanede sıkılmış bir şekilde yatarken ,elinde çiçekler olan sevdiğimizi görmek nasıl da iyi gelir insana,nasıl da iyileşme gücü verir güzellikleriyle.

cicekİnsana yaşama sevinci veren,cıvıl cıvıl renkleriyle dertli gönüllere bile iyileştirmeye gücü olan çiçekler…Bazen sevdiklerimizin doğum günleri olduğunda ne hediye alacağımızı bilemeyiz. Öyle ya,alacağımız hediyeyi beğenip beğenmeyeceğinden bir türlü emin olamayız.Oysa çiçek öyle midir?Çiçeği beğenmeyen,sevmeyen var mıdır?Değeri parayla ölçülemeyen içinde duygular barındıran tek şey çiçektir aslında.Çiçek sepetleri hiç eksik olmasın hayatımızdan.Zaman zaman özel gün bile olmasa gönderelim sevdiklerimize çiçekleri,hiç sebep yokken, sadece sevdiğimiz için,sadece hayatlarımızda var olduklarına minnet duyduğumuz için.Böyle zamanlarda daha da başka dilde konuşur çiçekler,anlamı daha başkadır.Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlar vardır ya hani, işte öyle anlarda nasıl da güzel ifade ederler insanın duygu ve düşüncelerini.

Okudunuz Mu?  Uygun fiyatlar İçin Tozlu Giyim’i Seçin

Çiçek gönderelim sevdiklerimize,neşelendirelim düğün alanlarını,evleri,ofisleri…İnternetten sipariş edelim ve gönderelim,sıradanlıktan çıkaralım günlerimizi,neşe katalım,anlam katalım günlerimize.En güzel hediyeyle seslenelim sevdiklerimize.Aşkımızı ifade etmek istiyorsak kırmızı güller sipariş verelim,geçmiş olsun demek istiyorsak da rengarenk krizantemler mesela.Üstelik çiçeklerin dili hakkında çok bilginiz yoksa da üzülmeyin. Çiçek sepeti sitelerini incelediğinizde, hangi durumlarda hangi çiçekleri göndererek,karşımızdakine, kendimizi daha iyi ifade etmemize yardımcı olacaktır bu siteler.Hadi şimdi sevdiklerimize bir çiçek sepeti hazırlayalım…

Kaynak: http://www.cicekmarket.com/

Ekrem Özdemir

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

You may also like...

5 Responses

 1. hakan dedi ki:

  bazen debir mezar ziyaretinin geride kalan hediyesidir çiçek…

 2. Demet dedi ki:

  Erkeklerin bazıları çekinir çiçek almaya, aslında çiçek almak o kadar güzel birşeydir ki, yukarıda söylendiği gibi sadece kötü zamanlarda değil her zaman alınabilir. Teşekkürler, erkekler okusun bu yazıyı.

 3. bartu dedi ki:

  Benimki sevmiyor artık yoksa çiçek sepeti büyük kolaylık herkese tavsiye ederim

 4. galip dedi ki:

  ciçek sepeti iyi bir fikir olabilir özel günler için notuma alıcam

 5. musa dedi ki:

  hediyeleşmek güzeldir en güzelide çiçek hediye etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir