Demirdöküm Klima Ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Yıllardır edinilen tecrübe ve teknik bilgiler çerçevesinde Demirdöküm Servisi evinizde, işyerinizde, ofisinizde sizi, kombinizin çalışmasına engel olacak tüm problemleri çözüme kavuştururken, siz edindiğiniz konforla gerçekten en iyi adresi seçtiğinizin farkına varacaksınız.Demirdöküm ServisiDemirdöküm Klima ve Demirdöküm kombileriniz için en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır. Demirdöküm Kombinin Su Akıtması gibi arızaların onarım işlemlerini aynı gün içerisinde çözümleyerek sizlere sizlere üstün servis hizmeti sağlamaktadır. mümkün olan, en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sunabilmek adınaçalışmalarını hep bir üst kademeye çıkarma peşinde olup bu şekilde hizmet anlayışını benimsemiştir. Demirdöküm Kombi ve Demirdöküm Klima servisi size sadece bir telefon kadar uzak. Firmamız müşterilerine kombi hizmeti vererek oluşan ve oluşabilecek olan arızaları gidermektedir. Servisimiz tüm bakım, onarım, montaj ve arıza giderme işlemlerini en güvenilir ve garantili bir biçimde yürütmektedir.

 

demirdöküm servisi

 

DemirdökümServis ülkemizin tüm noktalarına erişebilecek bir servis ağına sahip olup müşterilerine bir telefon kadar yakın olan firmamız verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Hizmette yenilikler ve gelişimler için huzurunuzda olan firmamız yine siz değerli kombi kullanıcılarını düşünerek yeni bir kampanya başlatmış bulunuyoruz. Bu yapmış olduğumuz kampanyanın amacı siz kombi tüketicilerini kombi bakımında yardımcı olabilmek adına başlatmış bulunmaktayız. Bilindiği gibi kombi bakımı düzenli aralıklarla yapılması gereken bir uygulamadır. Çoğu kombi kullanıcısı yüksek fiyattan ötürü bu işlemi yaptıramamaktadır. Bizlerde bu durumu baz alarak toplu bakım kampanyası başlatmayı uygun gördük. Toplu Bakım ile 5-10 kombi %30, 10-50 kombi %35 ve hatta 50 üzeri kombilerde %40 a varan indirim seçeneklerine yer verilmektedir.Bunun yanı sıra petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize kombi bakımını ücretsiz olarak yapmaktayız. Diğer bir kampanyamız gaz alarm cihazı almak istediğiniz takdirde yineDemirdöküm kombi bakımı ücretsiz olmaktadır. Ayrıca bizlerden aldığınız hizmetten 3 yıl sonrasında yine kombinizde arıza meydana gelirse ücretsiz arıza tespiti kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.Bu7 kampanyamız her kullanıcılar bir defa uygulanmaktadır. Kış aylarında Demirdökümkombi sorunu yaşadığınızda acil servis hizmeti almak isterseniz Vip adı altında sunulan ve mesai saatlerine dahil olarak 6 saat içerisinde adresinize servis çağırma kampanyamız da yine sizlere özeldir. Bu servis hizmetini tercih edecek kullanıcılar iki servis bedeli ödeyerek aynı gün hizmetimizden faydalanabilirler.

Bizler sizlere her zaman kaliteli hizmet garantisi veriyoruz ve bizlere çağrı merkezimizden ulaşıp yapmış olduğumuz kampanyalarla ilgili bilgiler alabilir, sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Bizlere haftanın yedi günü kesintisizDemirdöküm Çağrı Merkeziolarak ulaşabilirsiniz. Yerinde ve güvenilir hizmet için her daim yanınızdayız.

Ekrem Özdemir

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: