Merhaba değerli ziyaretçilerim, bugün sizlere önlisans doğalgaz bölümü hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Doğalgaz bölümünden memur alımları yapılıyor mu, yapılıyorsa doğalgaz bölümü memur atama puanları kaçla kapatıyor sorularını cevaplandırmaya çalışacağım.

 

 

 

 

 

 

 

Doğalgaz Bölümü Memur Alımları

 

Doğalgaz bölümü, doğalgazla çalışan sistemlerdeki genel kurulum, işleyiş prensipleri, tesisat bakım-onarım gibi konularda kalifiye eleman yetiştirmeyi hedef edinmiş iki yıllık bir üniversite programıdır. Doğalgaz kullanımının gerek ısınma gerek diğer enerji ihtiyaçları adına birçok alanda genişlediğini hesaba katarsak iş alanlarının giderek genişlediğini söyleyebiliriz.

Bölümün memur alımları açısından durumuna bakacak olursak, 2014 KPSS atamaları döneminde doğalgaz bölümü memur atamaları kapsamında toplam 9 adet alım yapılmış. 2016 KPSS memur atamaları döneminde ise şu ana kadar yapılmış ilk atama olan 2016/2 KPSS atamasında toplam 2 adet kadro açılmıştır.

 

 

Doğalgaz Bölümü Memur Atama Puanları

 

2014 KPSS atamaları döneminde doğalgaz bölümü atama puanları yaklaşık 86 seviyelerini görmüştü. 2016 KPSS’nin ilk alımı olan 2016/2 KPSS atamasında ise yine 86’lı seviyeleri görmüştür. Doğalgaz bölümü ile ilgili düşüncelerimiz olumlu olup ilerleyen yıllarda özel sektör de dahil olmak üzere çok daha avantajlar sunabilecek bir bölüm olduğunu düşünmekteyiz.

Kategori: KPSS Memurluk

Ekrem Özdemir Hakkında

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

Yorum Yazın
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları ziyaretçilerin kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan bakalimbilelim.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

%d blogcu bunu beğendi: