Dudak Dolgunlaştırma Hakkında Merak Edilenler

petek temizliği

Dudak dolgunlaştırma daha önceden başarısız bir operasyon gibi duruyordu. Abartılı öne çıkan dudaklar, çatlayan dudaklar ve hatta yanlış işlem sonrası yırtılan yani kısaca oldukça kötü duran dudaklar herkesin aklına kazınmış gibi. Oysa artık yeni dönem dolgu maddeleri ile hem yan etkisi olmayan hem de uzmanlar tarafından ölçülü yapılarak tüm sorunların yok olduğu bu uygulama gençler arasında hızla yayılıyor. Dudak dolgunlaştırma artık korkulacak bir uygulama değil. Sizler tam orantıyı sağlayacak, dudaklarınızı bakımlı gösterecek ve hem abartmadan hem de harika bir görüntüyü yakalayacak uzman ile tanıştığınızda zaten başarıyı ayna karşısında görebileceksiniz. Dudak dolgunlaştırma kısaca doğru ellerde yapıldığında anlaşılmayan ve böylelikle o ön yargıları kıran bir estetik müdahale oldu.

 

Dudak dolgusu operasyonu canınızı acıtan bir durum değildir. İnce iğneler ile dolgu maddeleri eşit şekilde istenilen kısımlara uygulama yapılacak ve dudaklar birkaç gün şiş durmasının hemen sonrasında hemen formunu bulmaya başlıyor olacaktır. Dudak dolgusu uygulaması için yaklaşık olarak 15 dakikalık bir süreç yetecektir. Sizler bu süreçten sonra dudaklarınız artık dolgun bir şekilde ayna karşısında yeni görüntünüzü görmüş olacaksınız. İsterseniz üst dudak ya da alt dudaklar sadece tek de yapılabilir. Burada önemli olan tam ve dengeli bir görüntüyü yakalamak olacaktır. Dudak dolgusu uygulaması için en çok merak edilen bir diğer bilgi ise fiyatı olacaktır.


 

Dudak dolgusu fiyatı öğrenmek isterseniz bu konuda en doğru bilgiyi Doktor Mustafa Karataş veriyor olacaktır. Bu işi uzman ile yapmalı ve mutlaka doğru adresleri tercih ederek adım atmalısınız. Dudak dolgusu fiyatı kesenizi yormadan ödeme yapmanızı sağlıyor olacak. Dudak dolgusu fiyatı için daha detaylı fiyat almak için muayene olarak dudaklarınız için istenilen dolguyu belirleyip ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz etkisi geçtikten sonra yeniden yaptırabilir ve her zaman o istediğiniz o harika dudaklara sahip olabilirsiniz. drmustafakaratas.com*adresinden bilgi alarak detaylara ulaşın ve sık sorularına sorulara da ayrıntılı bir şekilde ulaşmış oluverin.

Updated: 22 Eylül 2015 — 13:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir