E-Posta Siteleri ve Hesapları Gün Geçtikçe Büyüyor!

petek temizliği

E Posta servisleri gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Her gün sadece Hotmail servisi üzerinden 500 binden fazla email hesabı açılıyor. Milyonlarca e-posta alışverişinin dünya üzerinde yaşandığı sağlanırken, bunun sadece ölçülebilmiş değerler olduğunu ve kimi yeraltı e posta servislerinin bu ölçümlemeye dahil olmadığını da uzmanlar araştırmalarında belirtmiş durumda! Peki, en çok hangi e posta servisi kullanılıyor?

1 Numarada Gmail Var!

Hotmail yaklaşık 20 yıldır süren liderliğini Gmail servisine kaptırmış durumda. Son yıllarda Youtube sisteminin popüler olması ve youtube sitesine üye olmak için de gmail üyeliği istenmesi üzerine Gmail 2017 yılı başlangıcı itibariyle Hotmail’i bir tık geride bırakmış gözüküyor! Ancak üye sayısında Gmail önde olsa da Hotmail hesabı olanların daha çok e posta yolladığı da gözlerden kaçmıyor. İlgili haber: Milyonlarca E-Posta Yollanıyor! Email Hesabı Açmayı Öğrenin!


2 Numarada Hotmail Ataklarına Devam Ediyor!

Hotmail servisi hala en çok e posta yollanan servis olarak liderliği korusa da maalesef üye sayısında Gmail ile kafa kafaya bir beraberlik götürüyor. 2017 yılı başlangıcı itibariyle yaklaşık 1 milyon üye ile Gmail önde gözüküyor. Ancak hala daha iş yerlerinde, öğrenciler için üniversitelerde vesaire Hotmail yani outlook kaydolan insanlar Microsoft’un bu hizmetini kullanmaya devam ediyorlar. Peki Hotmail hesabı açarken nelere dikkat etmelisiniz? Yazıyı okumak için tıklayın: http://www.merhabahaber.com/hotmail-hesabi-acarken-nelere-dikkat-etmeliyiz-1209473h.htm

Aol Mail ve Yandex Mail Eşit Durumda!

Rusya’nın mail servisi Yandex ve Almanya’nın mail servisi AOL mail üçüncülük için yarışıyorlar. İki tarafın da kullanıcılarına sunduğu birçok ücretsiz hizmet var. Örneğin bulut depolama da yandex kullanıcıya daha fazla boş alan sağlarken, AOL mail güvenliği ve diğer kişiselleştirilmiş ayarlarıyla ön plana çıkıyor.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere kullanım durumlarına göre e posta adreslerini sıraladık. Peki siz hangi email hesabınızı kullanıyorsunuz? Makalemize yaptığı katkılarından ötürü www.mailhesabiac.com sitesine saygılarımızla.

Updated: 25 Eylül 2017 — 15:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir