En Güzel Filmleri Türkçe Dublajlı İzleyin

petek temizliği

Sizlere sık sık farklı sitelerle ilgili bilgiler veriyorum. Gene sizler için kaliteli bulduğum bir siteyi tanıtacağım. Film izlemeyi seven ziyaretçilerimiz yeni tanıtacağımız siteye bayılacak. Arasfilmizle.com sitesi sizlere vizyona yeni girmiş 2015 filmlerini Türkçe dublajlı ve isteyenler için de alt yazılı olarak sunuyor. Sitede her zevke göre farklı kategoride yüzlerce film bulunmakta. Ben her filmi beğenen birisi değilim, bu sebeple IMDb Top 250 kategorisindeki filmleri izledim ve takılma donma yaşamadım. Bu sebeple gönül rahatlığı ile sizlere de bu siteyi tavsiye ediyorum.

 

Türkçe Dublaj Yeni Filmler İzle

 


Sizlere ilk olarak önermek istediğim film Keanu Reeves’in başrol oynadığı orijinal adı Knock Knock olan Yanlış Kapı isimli yapımdır. Yanlış Kapı filmi ilginç konusu ve kurgusu ile bu yılın göze çarpan filmleri arasındadır. Eşi ve çocukları ile mutlu bir hayat süren Evan kapısında aniden beliren iki kadın yüzünden bazı sorunlar yaşayacak ve izleyiciyi ekranları başına kitleyecek. 2015 yapımı Yanlış Kapı filmini Türkçe dublaj ve 1080p kalitesinde izlemek istiyorsanız http://arasfilmizle.com/yanlis-kapi-2015-turkce-dublaj-izle.html adresini ziyaret etmenizi öneriyorum.

 

İkinci tavsiye edeceğim film ise bu hafta gösterime girmiş olan Matt Damon gibi başarılı bir oyuncuyu kadrosunda barındıran The Martian filmidir. Türkiye’de gösterime girdiği ismi Marslı olan film Aras Film İzle sitesinde Türkçe dublajlı olarak yer almaktadır. Uzay filmi seven takipçilerime Marslı 2015 filmini tavsiye ederim. Marslı filmini Türkçe dublajlı izlemek istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

 

Tüm ziyaretçilerime şimdiden keyifli ve mutlu seyirler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir