Evinizi Koruyan Cephe Kaplama

Evinizi Koruyan Cephe Kaplama

24 Haziran 2015 4 Yazar: Ekrem Özdemir
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Hekim Yapı sitesi kaliteli ürün yelpazesi ile müşterilerin beklentilerini karşılamak ve daha iyisini sunmak amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

www.hekimyapi.com sitesi kaliteli yapı malzemeleri kullanılarak insanların yaz kış rahat etmelerini sağlamaktadır. Cephe kaplama ile ısı iletiminin gücü arttırılmakta ve kış aylarında evin sıcaklığı korunmaktadır.

Dışarıdan yapılması daha doğru bulunan cephe kaplamanın bir bütün olarak ele alınması gerekmektedir. Isının geçme miktarı azaltılarak bina içerisinde kalması sağlanmaktadır.

Oluşan mantarlar ve rutubetler dış cephe kaplama sayesinde son bulmaktadır. Kaplama için hazırlanan levhaların yerleştirilmeden önce yüzeyin düzgün hale getirilmesi gerekmektedir. Çerçeve metodu ile çerçeveler yerleştirilmektedir.

Kendi alanın da uzman kişilerin yürüttüğü süreçte mükemmel ve kusursuz sonuçlar elde edilmektedir. Kaplama sonrası tasarım uygulamaları da değer artırmaktadır. Yapı kaplama sırası ile yalıtım levhalarının yapıştırılması, dübellenmesi, üzerine sıvı filesinin yapıştırılması, pencere kenarlarına köşe profil yapıştırılması üzerine astar boya uygulanması ve sıva yapılması ile son bulmaktadır. Daha dayanıklı hale getirilen binalar aynı zamanda estetik görünmektedir.