Ferroli Kombileriniz Özel İstanbul Ferroli Servis ile Güvende!

kampanya haberleri

Kombinizin daha verimli çalışabilmesi ve herhangi bir sorunu teşkil etmemesi için bakımlarını düzenli yaptırmanız gerekmektedir. Bakımı yaptırılmayan kombilerin ileride arıza yapması kaçınılmazdır. Bakım ve onarım can ve mal sağlığınız için de önem taşımaktadır. Günümüzde kombiler, doğalgaz yakıt cinsini bizim konforumuz ve rahatlığımız adına evlerimizde ısı kaynağına dönüştürebilmek için tasarlanmıştır. Doğalgaz kullanılan evlerde ihmalkârlık sonucu oluşan büyük kazalara da tanık olmaktayız. Bu kazaları önlemek için Özel İstanbul Ferroli Servis, siz değerli Ferroli Kombi kullanıcılarına sağlıklı ve güvenli yaşamanız için bütün olanakları sunmaktadır. Firmamız kombilerinizin bakımını en iyi şekilde tamamlayıp sizleri de en iyi şekilde bilgilendirmektedir. Arızalanan kombilerinizde gerekli parçaları temin edip kombinize uygun olarak tamirini yapmaktadır. Kontrol edilen cihazlarda onarım durumu gerektiğinde parça değişimi yapmadan da onarımını sağlayabiliyoruz.

ferroliFirmamız herhangi bir yetkili servise bağlı değildir. Özel servis hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle firmamız bakım, tamir ve onarım üzerine odaklanmış olup profesyonel olarak işini yapan ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ferroli kombilerde işimizi en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemekteyiz. Firmamız kendine güvenini ve işinin titizliğini göstermek adına müşterilerimizin de bize güven duymaları için 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunmaktadır. Bakım, onarım ve parça değişimi yaptıran müşterilerimiz 1 yıl bu servisimizden yararlanabilir ve gönül rahatlığı ile kombilerini kullanabilirler.

Sizlere kombilerinizin dayanıklılığını arttıracak hizmetlerle ayrıcalık ve konforu sunan Özel İstanbul Ferroli Servis siz istediğiniz an hizmetinizdedir. Sizlere kaliteyi ve güvenin garantisini veriyor, bütün bu hizmetleri de en uygun fiyatlarla sunuyoruz. En başta kendi sağlığınız adına profesyonel bir ekiple çalışmanız sizlerin güvende olmanızı sağlayacaktır. Firmamız hakkında detaylı bilgi alabilmek ve çalışanlarımıza sorunlarınızı iletip en iyi servis imkânını elde etmek için gerekli bilgileri internet sitemizi ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yol haritası ---------- otobüs bileti ---------- evden eve nakliyat ---------- davetiye modelleri ---------- kredi bilgisi ---------- neodyum mıknatıs
%d blogcu bunu beğendi: