Film İzlemek Artık Çok Kolay

petek temizliği

Eskiden film izlemek istediğimizde bir CD veya DVD alırdık, bazen de kiralardık… Günümüz teknolojisinin getirdikleri ise bu alışkanlıklarımızı sildi süpürdü. İnsanlar, günlerinin çoğu vaktini internet ortamında geçirmektedir. İnternet kullanımı kimi zaman iş maksatlı kimi zaman da eğlence maksatlı yapılmaktadır. Eğlence kısmında en keyifli yapılan şey ise bir film bulup izlemektir.

İzleyiciler bir film izlemek istediğinde, görüntü ve ses kalitesi yüksek olan siteleri tercih etmektedirler. Kaliteli bir film izle her sitede aynı değildir. filmizlersin.com sitesinde ses ve hd kalitesi yüksek olan filmler bulunmaktadır.

Her kategoride, ister alt yazılı ister dil seçenekleriyle macera filmleri izlemek isteyen izleyiciler için oldukça iyi bir sitedir.


Eski zamanlarda film izlemek için zorluklar yaşanırdı. Bu zorlukların başını maddiyat çekiyordu. Film siteleri bu zorluklardan bizleri kurtarmaktadır. Aksiyon filmleri izlerken bir işiniz çıktığında bile filmi dondurup işinizi hallettikten sonra kaldığınız yerden devam etme olasılığınızda olduğundan, film sitelerinden film izlemek tek tercihimiz olmaktadır.

Filmizlersin.com’u takip ederek sezonun en son çıkan filmlerini izleyebilir ve izleyiciyle buluşması beklenen filmlerin fragmanlarını görebilirsiniz. Koltuklarınıza yaslanın, patlamış mısır ve çayınızla birlikte kaliteli film izlemenin tadını çıkartın.

 

Updated: 7 Ekim 2019 — 14:58

15 Comments

Add a Comment
 1. Haklısınız eskiden 3 liraya cd dvd alıp izlerdik ailecek. Şimdi herşey online izlenebiliyor. Sitenizi alıyorum yer imlerine.

 2. Güzel bir site olmuş ve ayrıca makalenizi de oldukça beğendm

 3. Site güzel benim gibi film sevenler için oldukça geniş arşivi bulunmakta

 4. Filim izlersin iyi bir seçim elbetteki ama asıl sorun internet altyapısı yetersiz olunca adeta bir işkence oluyor 10 dk bekle 2 dakka izle işte bu işkence.

 5. artık internette her şey var ki filmler bile çok çabuk internete düşüyor. herkes izliyor

 6. interneti bi kesseler dünya genelinde herhalde hiç bir işimizi yapamayız

 7. Bitti o satın alma ,kiralama devirleri aç tıkla izle işte herkesin evi sinema

 8. Çok eskiden Beta Ve VHS kasetler vardı. Kiralar yada satın alırdık. Hele vizyon bir film varsa onu bulmak için bayağı çaba sarf ederdik. günümüze bak istediğin her yerde izle

  1. Bu sefer de çok kolay ulaştığımız için izlemiyoruz dimi 😀

 9. Filmizlersin.com’u takip ederek sezonun en son çıkan filmlerini izleye başlıyacağım çok güzel kaliteli filimler var.

 10. Film izlemek için cd, dvd alma devri bitti. Bazıları bilgisayarlarında falan arşiv tutuyor ben hiç uğraşamıyorum direkt online film sitelerinden izliyorum. izle kurtul 🙂

 11. Öncelikle Bu tanıtım yazısını Bu derecede güzel bir sitede paylaşmama izin veren Ekrem ÖZDEMİR arkadaşıma teşekkür ederim Sitesi siz değerli misafirler gibi çok değerliki Tanıtım yazısını Bu sitede sizlere paylaştım.
  Film sitem daha çok yenidir ve mutlaka eksikleri vardır, Ama emin olun sizleri ve kendimi memnun edebilmek için İnanın elimden gelenin en iyisini yapmaktayım Umarım ki sizlerde beğenirsiniz arkadaşlar.
  Filmizlersin.com

  1. Umarım çok daha iyi noktalara gelirsiniz. Her daim iyi film sitelerine ihtiyacımız var.

   1. Umarım Değerli Kardeşim İyi yerlere gelebilmemiz için Sizlergibi değerli dostlara İhtiyacı Var.

 12. bende bu siteyı zıyaret ettım gercekten güzel bır internet film sitesiizleyebiliyorum [URL=”http://filmizlersin.com”] hd film izle [/URL]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir