güncel kampanyalar

Fotoshop ile photoshop aslında aynı şeylerdir. Fakat google’da herkes photoshop yap yerine fotoshop yap ya da fotomontaj yap diye arama yapmaktadır.

Photosop kısaca tasarım yapmaya yarayan ve resim düzenleyebilme özelliğine sahip bir programdır. Genelde fotomontaj yapabilmek için kullanılır. Bu aramayı da google’da genelde yaşı küçük çocuklar yapar. Fakat bu programı kullanabilmek kolay değildir. O yüzden sitemize giren yaşı küçük kişiler bu programı kullanamadan geri çıkmaktadır. Fotomontaj ile örneğin istediğiniz kişiyle yan yana fotoğraf çekilmiş gibi gösterebilirsiniz.

 

Fotomontaj yapma programını öğrenmek isteyenlere tavsiyem bunun için bir kursa gitmeleridir. photoshopFotoshop programını çok iyi bir şekilde öğrenenler ileride web dünyası açısından birçok kişiden önde olacaktır. Bunun dışında program olmadan da photoshop yapma siteleri vardır. Bu siteler sayesinde indirmeden fotomontaj yapabiliyorsunuz. Son olarak fotoshop yapmak isteyenlerin adresi www.fotomontaj.org olmalıdır.

Ekrem Özdemir Hakkında

Sabırlı, sakin, bildiğini paylaşmaktan keyif alan faydacı yaklaşımına sahip bir kişilik... Okundukça anlaşılacak biri değil, anlaşıldıkça okunulacak biri...

Yorum Yazın
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları ziyaretçilerin kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan bakalimbilelim.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

%d blogcu bunu beğendi: