Fotoshop Dersleri Sitesi

petek temizliği

Fotoshop yapmak özellikle genç yaştaki arkadaşların tutkusu haline geldi. Son yıllarda sanal ortamda paylaşımı yaygınlaşan fotoshoplanmış fotoğraflar da bu sektöre ilgiyi arttırıyor. Birçok site bu alanda hizmet veriyor ancak bu platformlarda yapacaklarınız hazır şablonlarla sınırlı Yani size izin verilen çalışmaların dışına çıkamıyorsunuz. Biz de bu sorunu aşmak üzere size http://www.fotoshopyapim.com/ sitesini tanıtacağız. Bu sitenin çalışma mantığı ise size hazır şablon sunmaktan ziyade size fotoshop kullanmayı öğretiyor ve gerisini sizin hayal gücünüze bırakıyor. Yayınladığı birçok görüntülü eğitim videosu ile takipçilerine giriş ve orta seviyede başarılı çalışmalar sunmayı vaad ediyor. Üst seviye çalışmalar yapmak için ise mutlaka detaylı bir kitap okumanız gerekiyor. Zira ileri düzey çalışmalara imza atabilmek hem ciddi bir emeğin hem de iyi bir İngilizce’nin ürünü olabiliyor.

İndirmeden fotoshop yapmak isteyenler de site üzerinden online çalışmalar yapabiliyor üstelik herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Bilgisayarınızda çalışır gibi çalışıyorsunuz ve yaptığınız işleri cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. Daha sonra bu çalışmaya tekrar devam etme imkanınız da oluyor.
Fotoshop yapmaya hevesli arkadaşların birşeyler bulacağına inandığımız bu siteyi ziyaret etmenizi önerir çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir