Gelin tokoyun.com’a Oynayın Bu Eğlenceli Oyunları

petek temizliği

Ateş ve Su oyununu pek çok kişi biliyor. Öyle ki artık yaş farkı olmadan herkes bu oyunu büyük bir keyifle oynamaya başladı. Bunu gören oyun yapımcısı da serinin farklı oyunlarını kullanıcıların beğenilerine sundu. Ve her oyun da büyük bir beğeni ile oynamaya başladılar. Son zamanlarda Ateş ve Su serisinin en çok sevilen ve beğenilen oyunlarından bir tanesi ise Bebek Ateş ve Su oyunu. Burada oyunun karakterlerinin bebeklik halleri ile karşılaşacaksınız.

Oldukça sevimli olan Bebek Ateş ve Su aynı diğer oyunlarda olduğu gibi çıkışa ulaşmak istiyor ve ona yardımcı olacak tek kişi ise sizsiniz. Diğer oyunlardan farklı olarak burada Ateş’in Su’ya, Su’yun da Ateş’e ihtiyaç duyduğu bazı bölümler olacak. Dolayısıyla sizlerin yapması gereken şey ise onların birbirlerine yardımcı olarak seviyeleri aşmalarını sağlamak. İlk başlarda çok kolay görülen seviyeler her bir etap sonrasında ciddi anlamda zorlanmaya başlayacak. Sizin her seviyede bir öncekinden çok daha dikkatli olmanız ve istenilenleri başarılı bir şekilde yerine getirmeniz sonrasında oyun çok daha keyifli bir hale gelecek.

Hazır eğlenmeye başlamışken bir de dünyada çok popüler olmuş bir oyundan bahsedeyim. Akıllı cep telefonlarında oynanmaya başlaması sonrasında tahmin edilenden çok daha büyük bir hayran kitlesi edinen Candy Crush; artık bilgisayarlar üzerinden de insanların beğenisine sunuldu. Pek çok insanın bağımlısı haline gelmiş olduğu bu oyunda yapmanız gereken şey ise şekerleri aynı sırada oldukça patlatmak. İlk başlarda oldukça kolay olan seviyeler, arttıkça zorlaşacak. 3 tane şekerin yan yana ya da üst üste gelmesi sonrasında patlamalarının yanı sıra 3’ten fazlasının bir araya gelmesi sonrasında da oldukça büyük kombo patlamalar yapılabilecektir. Kimi Candy Crush seviyelerinde sizden yalnızca belirli miktardaki şekeri patlatmanız istenir. Bazı seviyelerde ise zamana karşı yarışmanız gerekecektir. Aksi bir durumda istenilen puanı elde etmiş olsanız dahi seviyeyi geçemezsiniz. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise sizden istenilenleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek. Seviye artmaya başladıkça eğlenecek ve yeni şekerler ile karşılaşacaksınız. Belirli aralıklarla kazanacağınız bonus şekerler sayesinde de en zor görülen seviyelerde bile hiçbir şekilde sorun yaşamayacak ve istediğiniz gibi büyük bir eğlence ile seviyeleri aşmaya devam edeceksiniz.

http://www.tokoyun.com/bebek-ates-ve-su.html

http://www.tokoyun.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir