Gessa Alt Yapı Kanalizasyon Temizlik Çözümleri‏

petek temizliği

Gessa alt yapı olarak müşterilerimize profesyonel olarak en uygun fiyatlar, en son sistem cihazlar ile drenaj çalışmaları, tünel kazımı ve onarımı ve alt yapı çalışma alanlarında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.
Müşterilerimize en çok sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan kanal temizleme hizmetimizden biraz bahsetmek gerekir ise belirtmiş olduğumuz hususları dile getirebiliriz.
Kanallar gündelik hayatımızda en çok kullanmış olduğumuz alt yapı sistemleridir. Şehirleşme hayatının gelişim göstermesi ve artan nüfusun etkisiyle alt yapıların görevi oldukça zordur. Bundan dolayı kanal hatlarının periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Kanallar Periyodik Olarak Temizletilmelidir?
tmp_2797-K0Q8838718219Mutfakta yemeklerden arta kalan kullanılmış atık yağlarımızı kimi zaman lavaboya dökeriz dimi? Peki bu döktüğümüz atık yağların zamanla kanal hatları içerisinde tıkanıklığa yol açtığını biliyor musunuz? Bunun yanı sıra yanlış işçilik sebeplerine bağlı olan nedenler de kanalların dolmasına ve hatta patlamasına dahi neden olabilmektedir. Kanalların tıkanması, kullanılabilir halde olmaması insan ve çevre sağlığını tehdit edici boyutta olabilmektedir.

Kanalın Tıkandığını Nasıl Anlarsınız?
Gessa alt yapı olarak belirtmeliyiz ki kanal hattından eğer su akıntısı oluşmuyor ve kötü kokulara sebebiyet veriyor ise bilin ki o kanal hattı tıkanmıştır.


Kanalizasyon Temizliği Nasıl Yapılır?
Kanalizasyon temizliği profesyonel koşullar altında yapılabilmesi için kombine kanal temizleme araçlarının kullanılması gerekmektedir yani diğer bir ismi ile vidanjör araçlarıyla yapılmalıdır. Vidanjör araçları kanal içinde biriken kirlilik, tıkanıklık ve birikintilerin yüksek basınçlı su ile temizlenmesini sağlamaktadır. Kirli sular tank içine alınır ve temizlik işlemi sağlanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir