Hakkında

Faydalı olabilmek adına kendi çapımızda bir işe giriştik. Umarım karşılıklı etkileşim ile amacımızı süreklilik arz eden şekilde gerçekleştiririz. Elimden geldiğince bilgilendirici, yol gösterici, fikir veren, etkileyen, makaleler yazacağım. Gerek yanlış bildiğimiz gerekse doğruyu tespit ettiğimiz noktalarda sizin tepkilerinizi de görmek isterim. Unutmayalım ki bir soruda doğru cevapları bilmesek de yanlış olan şıkları bilerek doğruya ulaşabiliriz.

2 Comments

Add a Comment
 1. Merhabalar,
  Seyahat İşl. bölümü lisans mezunuyum. Bu yıl formasyon alıp Konaklama ve Seyahat öğretmenliği için kpss ye girmek istiyorum. Formasyon alıp acaba kaç puanlarla atanabilirim? Bu konuda bilginiz nedir? Ona göre genel kültür genel yetenek dışında eğitim bilimlerinede asılıcam..Bu konuda bilgi veririseniz sevinirim.

  1. Selamlar, maalesef ki öğretmenlik alımları konusunda detaylı bilgim yok. Fakat öğretmenlik alımları da artık sözleşmeli olarak ve mülakatla yapılıyor galiba. Bu açıdan öğretmenlik alımlarını dikkatle takip edin ve araştırın derim…

   Akıllı cep telefonlarınızla, KPSS ve diğer konularda yazdığım yazıları ve bilgilendirmeleri takip etmek, soru sormak ve sorularınız cevaplarını takip etmek artık çoook daha kolay…
   ANDROİD GOOGLE PLAY STORE üzerinde websitemin uygulamasını indirerek tüm bunları kolayca yapabilir ve aynı zamanda bana DESTEK olabilirsiniz.

   Uygulama bu linkte, Tıkla ve Yükle —> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bakalimbilelim.andrapp&hl=tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir