Hala Osuruk Kardeşler Oyunu Oynamadınız Mı?

petek temizliği

Tüm çocukların elinin altında bulunan ve ilgisini çeken bilgisayarlarda en çabuk oyalanabileceği şeylerin başında flash oyun gelmektedir.Flash oyunlar için birçok site bulunmakta ve aynı mobil oyunlar gibi yaşamı takip edip sürekli güncel oyunlar çıkarmaktadırlar. Çocuklar da ailelerinden izin aldıkça veya boş zamanlarında sürekli bu tarz oyunu oynayabilmektedirler.

Fazla kategori ve fazla flash oyun bazen kafa karışıklığı yapmaktadır çünkü hep aynı oyun oynanmak pek istenmez. Farklı oyun ararken de arkadaşlarının oynadığı oyunları yada en güzel oyunları bulmak gerekmektedir.

Bunlardan bazıları flash oyunlarda efsane olmuş ve versiyon çıkarmış oyunlar bazıları ise kesinlikle çizgi filmlerin oyun versiyonlarıdır.
Çocuklar genelde bu iki kategorideki oyun modellerine bayılırlar.Tabi bu söylediğimiz seçeneklerde erkek çocuklar ve kız çocukların tercihleri de ayrılabilmektedir. Futbol veya araba ile ilgilenenler daha çok erkek çocuklardır. Kız çocuklar ise yemek oyunları, barbie oyunları gibi kategorilerde kendilerine oyun ararlar. Bunların dışında ikiside zeka oyunları ve arkadaşı geldiğinde iki kişilik oyunları oynayabilmektedirler.


Benim bugün size önereceğim oyun herkesin zevkle ve eğlenerek oynayabileceği Osuruk Kardeşler oyunu. Hem çok komik olan hemde büyük ilgi çeken bu oyunun versiyonları ile birlikte baya bir eğleceğinizi düşünüp Osuruk Kardeşler oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum..

Tüm çocuklara www.osurukkardesler.com adlı sitede güzel vakit geçirmesini dilerim.

Updated: 16 Eylül 2015 — 16:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir