Site Önerileri 

Hem Bilgilen Hem Keyiflen…

kampanya haberleri
kampanya haberleri

İnternet dünyası birbirinden farklı bilgiler barındırıyor. Biz kullanıcılar da bu farklı bilgilere erişmek için ya da farklı nedenlerle vakit geçirmek için günümüzün bir kısmını internet bağlantılı ekranlar başında geçiriyoruz.

 

Kimimiz sosyal medya hesaplarımız başında vakit tüketirken kimimiz de oyun, gezinti vs. sebebiyle internete giriyoruz.Bazen bir yemek tarifi ararken bazen de yeni çıkan filmleri araştırıyoruz. Elbetteki bir blog ya da site takipçisi olanlar da sevdikleri yazarların paylaşımlarını takip etmek için internete giriyorlar. Biz de paylaşımlarının takipçisi olabileceğiniz bir siteyi tanıtmak istiyoruz.

 

Neredeyse hayatın her alanından konuları barındıran, bazen olaylara kendi perspektifinden bakıp yeni bir yorum katan, zaman zaman bilgilendirici olmakla birlikte bazen de keyiflendiren ve düşündüren paylaşımları ile yayın hayatına dolu dizgin devam eden bir site bu…  Sıkılmadan okuyabileceğiniz farklı konulardaki yazıları, ziyaretçilerine eğlenceli vakit geçirme imkanı sunuyor. Bazen, nasıl vampir olunur gibi ilginç bir paylaşımda bulunuyor. İster istemez yazıyı okuyasımız geliyor. Kimi zaman da hepimizin gün içinde en çok vakit geçirdiği sosyal medya konularını işliyor yazılarında. Facebook a kaydol ve facebook hesaplarının kullanımı konularındaki paylaşımları ile bilgilendirmeler yaparken bir yandan da sosyal yaşantımızın her alanında itiyaç duyabileceğimiz etkili iletişim konularında paylaşımlarda bulunuyor. Bunların yanısıra sinema, eğitim, teknoloji ve boks tutkunları başlıkları adı altında da faydalı ve keyif verici yazılar kaleme alıyor.

 

Önermek bizden takip etmek sizden…

 

 

 

↓ Bu yazılar da faydalı olabilir ↓

10 Thoughts to “Hem Bilgilen Hem Keyiflen…”

 1. ali

  Güzel paylaşım vampirlik ilgi çekici takip etmekte fayda var sağolun hocam

 2. HAyatın bir parçası artık internet. Çocuk yaşlı herkesin ortak buluşma noktası oldu, aklımızda ki herşeyi Google amcadan soruyoruz.

 3. internetsiz bir dünya neredeyse yok heryer de insanları uyuşmuş gibi internet başında görmek bu işin sonu nereye deyesim geliyor.

 4. ilginç değişik ve farklı bir siteye benziyor. incelenip içerisinde gezinilebileceğini düşünüyorum.

 5. internet artik ilk icat edildigi zamanki cikis noktasi amacina geri donmus, amerika’nin ana yapisini kontrol ettigi birşey

 6. İlginç ve yaratıcı bir site ile daha karşılaştırdığınız için teşekkür ederim

 7. İnternet çok değişik bir alem

 8. İnternette kayıp olmadıktan sonra gerisi kolay 🙂

 9. site güzel kaliteli ama reklam ekranı kapladığı için kötü gözüküyor

 10. yararlı bi yazı olmuş elinize sağlık takipteyim

Leave a Comment

%d blogcu bunu beğendi: