Hisse Girişim Nedir Hisse Girişimciliği Nasıl Yapılır?

petek temizliği

Hisse girişim; hisse, borsa, yatırımcı psikolojisi, girişim, yatırım araçları, hisse analizleri ve borsa analizleri hakkında güncel piyasa analizi gibi bir çok konuda yatırımcıları bilgilendiren, hisse girişimcileri için yapılmış web sitesidir. Hisse girişimcilik hisse senedi yatırımlarından ziyade bazı beklentiler dahilinde araştırmalar yapılarak çıkan hisse senetlerine yatırım yapmaktır. Çıkan hisse senetlerinde beklentiler dahili olmak üzere zarar eden hisse senetleri alınabilir, haricinde ise hisse girişimcileri kesinlikle zarar eden bir şirkete yatırım yapamazlar. Karlı kuruluşlara yapılmış olan bilanço analizi teknik analiz işlem hacmi analizi ve takas analizlerinden sonra çeşitli hisse algoritmalar kullanılarak bu hisseler üzerinde alım satım veya orta, uzun vadeli yatırım yaparlar. Kısaca hisse girişimcilik hisse senetlerini araştırmaya dayalı yapılan yatırımların tamamına hisse girişimciliği denir. Hisse ve hisse senetlerinde işlem yapanlara bknz. Borsa adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 


Hisse Girişim Nedir?

 

hisse yorumHissegirisim web sitesi ülkemizdeki finansal okur/yazarlığı geliştirmek adına kurulmuş bir web sitesidir. Hissegirisim, “Bilginin ve finansal okur/yazarlığın arttığı” Bir TÜRKİYE istemektedir. Yaşantınız, Umutlarınız, Hayalleriniz ve çocuklarımızın’da içinde bulunduğu rüyalarınızın SİZİN için ne kadar önemli olabileceğinin bilincindeyiz ve Bu doğrultuda sizlere ve sizlerin alacağı kararlara saygı göstererek yatırımlarınızı bilinçli olarak yapabilmeniz ve yatırımlarınızı yaparken web sitemizi okuyarak finansal bilgi birikiminizi arttırmanız asli ve tek amacımızdır.

 

 

Hisse Girişimciliği Nasıl Yapılır?

 

Hissegirisim olarak Hisse yatırımlarınızda gerek teknik analiz gerekse temel analizler ve Hisse, borsa, hisse senetleri, hisse senedinden para kazanma sanatı Bknz. Hisse Analizleri gibi konular hakkında makale destekli yazılar yazarak uzun vade yatırımlarınızın da borsa hayatınıza etki edebilecek yanlış yatırımlardan uzak durmanızı ve doğru yatırımlarınızın analizlerini yaparaktan doğru zaman kurallarını benimseterek doğru yatırımları öngörerek gösterebilmeyi hedefliyoruz.

 

 

Hisse Girişimciliği Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Hisse girişimciliği yaparken MUTLAKA Hisse senedi Risklerinizi azaltmayı gözden geçiriniz. Hisse senetlerinde Riskler nelerdir ve nasıl önlenebilir yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.
Yapacağınız bir sektörel yatırım ise yanlış sektörlere yatırım yapmamak için veya bir şirket ise yanlış şirketlere yatırım yapmamak Yanlış giden yatırımlar bölümümüzden yapılan yanlış yatırımları araştırarak kendinize bunlardan bir pay çıkar.
Hisse girişimciliği yaparken aceleci davranmayın ve borsa girişimciliği için tecrübe edinin araştırmacı olun emek verilen yatırımlar değerlidir çünkü her emekte buram buram tecrübe teri vardır ve hisse senedi piyasası size bunun karşılığını kat kat verecektir.
Hisse girişimciliği için son söyleyeceğimiz ise Uzun vade yatırım sizin için geç değil cümlesidir Hisse senedi yorumlarının ne kadar önemli olduğunu hisse yorum ve hisse yorumcuları hakkında bilgi almak için hisse yorum adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okudunuz Mu?  Kazanmanın En Kolay Yolu Forexle Kazan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir