İlahi Yol’dan Umreye Yolculuk!

İlahi Yol’dan Umreye Yolculuk!

1 Şubat 2016 12 Yazar: Ekrem Özdemir
kampanya haberleri
kampanya haberleri

Merhaba değerli ziyaretçilerim… Sizi bilmem ama 2016 yılı bana gerçekten çok uğurlu geldi. Ummadığım birçok yerden hediye paketleri kazandım;

 

2750 TL’lik hediye paketleri…

Samsung Galaxy S6 Akıllı Telefon hediyesi…

 

Az önce İLAHİ YOL ‘da yolculuğa çıkartan yerden gelen mesajda, 2 kişilik 6000 TL değerinde Umre Seyehati ve Dini Ürünler Seti kazandım… Hep demişimdir çevreme ben şansı bahtı açık biriyimdir diye!

 

 

 

İlahi yol mesajları

İlahi Yol Mesajlarına Dikkat!

 

Lafı çok uzatmanın bir anlamı var mı bilmiyorum ama özetlemek gerekirse telefon dolandırıcılığı tam bir sektör olmuş… Neredeyse her gün yeni bir hediye paketi mesajı geliyor… Son gelen mesajın ekran görüntüsünü sağ tarafta sizle paylaştım. Daha önceki yazılarda da belirttiğim gibi kimse size durduk yere bahse konu miktarlarda hediye paketi vermez. Milli Piyango idaresi izniyle düzenlenmiş, herhangi bir çekilişe, kampanyaya vs. katılmadıysanız gökten zembille hediye paketi inmesini beklemeyin! Bu tarz telefon dolandırıcılığı oyunlarına kanmayın. Şüphelendiğiniz durumları internette araştırın, çevrenizde bilgisine güvendiğiniz kişilerle bu tarz durumları paylaşın. Bunları yaptığınızda illa ki gerçeği kısa sürede öğrenip olası bir telefon dolandırıcılığı mağduru olmaktan kurtulacaksınız.

 

Son olarak yetkili makamlara seslenmek istiyorum; her ne kadar yazılı ve görsel medyada zaman zaman telefon dolandırıcılığı konusunda uyarılar yer alsa da her gün yeni yeni mağdurların ortaya çıktığı görülmektedir. Nitekim öyle çeşitli yöntemler kullanılıyor ki bunlara yetişmek ve halkı bilinçlendirmek çok zorlaşıyor. Bu sebepledir ki konunun acilen gündeme alınması ve dolandırıcılık yoluyla mağdur/mağdur adayı sıfatındaki vatandaşı rahatlatacak önlemler alınması gerekmektedir.

onay.mobi mesajları

mail dolandırıcılığı

kargo dolandırıcılığı