İnstagram Destekleyici Android Uygulamaları

petek temizliği

Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılan bir sosyal medya programı olan İnstagram sayesinde istediğiniz her türlü fotoğrafı paylaşma imkânınız bulunmaktadır. Aynı zamanda takip ettiğiniz herkesin paylaşımlarına bu program sayesinde de ulaşmak mümkündür. İnstagram kullanımını destekleyen ve yardımcı olan birçok program bulunmaktadır. Bu programları şu şekilde sıralayabiliriz:

 

 


 

 

 

Boomerang Instagram Android

 

İnstagram destekleyici bir program olan Boomerang İnstagram programı, İnstagram tarafından tasarlanan 1 saniyelik videoların oluşturulma programıdır. Bu programın özellikleri kullanılarak birbirinden eğlenceli videoları hazırlamak ve bu sayede hem eğlenmek hem de eğlendirmek mümkündür.

Boomerang İnstagram programı özellikleri arasında, cihazın ön ve arka kamerasını kullanarak mini video çekme, hazırlanan videolar içerisinde birbirinden farklı 10 fotoğraf bulundurma imkânı ve videoları hızlı bir şekilde ileri geri oynatma şansı bulunmaktadır.

 

 

Layout Instagram Android

 

İnstagram üzerinden paylaşılacak fotoğraflarda kolaj yapma imkanı tanıyan bir program olan Layout İnstagram, kolay bir kullanıma sahip olması ile de tercihinstagram uygulamalar edilmektedir. Bu programda sadece telefonda kayıtlı olan fotoğraflarla birlikte kolaj yapmak değil, aynı zamanda fotoğraflar üzerinde oynama yapılarak eğlenceli fotoğraflar oluşturma imkanı da bulunmaktadır. Bu programı kullanarak maksimum 8 adet fotoğraf aynı anda paylaşılabilir ve takipçilerin beğenisine sunulabilir. Program özellikleri arasında fotoğrafları döndürme, boyutlandırma ve efekt ekleme gibi seçenekler de bulunmaktadır.

 

 

Instagram Profil Takipçisi

 

İnstagram kullanıcılarının en sevdiği ve en çok kullandığı programlar arasında yer alan İnstagram profil takipçisi programı sayesinde İnstagram hesabınıza bakan ve inceleyen herkesi tek tek görebilmeniz mümkündür. Bu uygulama sayesinde sadece arkadaşlarınız arasından sizin profilinize bakanları değil, gizli olarak takip eden herkesi de görebilirsiniz. Profilinize gizlice bakan en son 200 hesaba ulaşan İnstagram profil takipçisi programı, yeni kişiler profilinizi inceledikçe güncellenmekte ve böylece yeni verilere ulaşma imkanı bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz bir uygulama olması da bu programı çok daha cazip hale getirmekte ve kullanıcı sayısının artmasına neden olmaktadır. Programda gelişmiş denetleme seçenekleri olması programın güvenilir olmasını sağlamakta ve bu sayede gönül rahatlığı ile bu programın kullanılması sağlanabilmektedir.

Updated: 21 Mart 2016 — 09:07

1 Comment

Add a Comment
  1. Keşke ek program kullanmaya ihtiyaç olmadan instagram bu tarz uygulamaları içinde barındırsa diye düşünüyorum. Sevgiler ♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir