İş Arkadaşlarınızla Haftasonu Tekne Kiralama Organizasyonu

petek temizliği

Günümüzde hemen herkes, iş stresinden ve yoğunluğundan şikayet etmektedir. Çalışma şartları, koşulları oldukça zorlayıcı ve stresli olduğundan iş ortamındaki bu yoğunluk özel hayatımızı da etkilemektedir. Yoğun iş ortamından biraz uzaklaşmak ve farklı aktiviteler yapmak hepimize iyi gelmektedir. Tüm haftanın yorgunluğunu atmak için haftanın başında nasıl bir haftasonu geçirsek diye düşünüyoruz. Bu hafta tatili için arkadaşlarınız sizden bir organizasyon yapmanızı bekliyor ya da siz değişik bir aktivite sürprizi yapmak istiyorsanız alışılagelmiş cafe sohbetlerini geride bırakmanın tam zamanı!

İş arkadaşlarınızla bu hafta sonunu Boğaz’ın maviliğinde keyifle geçirebilirsiniz. Kiralık yat ile düzenlenen Boğaz turu ya da Boğaz’da kahvaltı organize edebilirsiniz. Bu değişiklik sizi şehir kalabalığından, kapalı ve hep aynı mekanlardan uzaklaştırarak sakin ve huzurlu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Doğa ile iç içe sakin, dalga sesleri size eşlik ederken iş ortamından uzaklaşarak arkadaşlarınızla değerli vakit geçirebilirsiniz. Kiralık yat seçenekleri istediğiniz organizasyonu planlamanıza yönelik çeşitlilik göstermektedir.

Arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyon dışında, çalıştığınız şirkette sürekli toplantılar oluyor ve zaten yoğun olan çalışma şartlarının arasında kapalı toplantı odalarında saatlerce zaman harcıyorsanız, farklı bir toplantı organize edebilir ve fark yaratabilirsiniz. Sizden bir toplantı organize etmeniz bekleniyor ve toplantı sözcüsü sizseniz, hem dinleyenleri sıkmayacak hem de verimli bir toplantı organize edebileceğiniz gezi tekneleri sayesinde İstanbul Boğazı’nda toplantıya ne dersiniz?


Sık sık olan toplantılar bazen verimli sonuçlar vermeyebilir, çünkü iş yoğunluğu kafamızın yeterince dolu olmasına sebepken, bir de toplantılar üzerine eklendiğinde bazen çekilmez olabiliyor. İşte bunu ortadan kaldırabilecek, verimli, keyifli bir toplantı yapabileceğiniz kiralık yat fikri, iş veren ve yöneticileriniz içinde fark yaratıyor olacaktır. Sıradaki toplantınızı organize etmek için, kaliteli ve üstün hizmetle çalışma arkadaşlarınıza farklı bir gün yaşatmak için Uluçay Yatçılığın verdiği tur hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İş arkadaşlarınıza ve yöneticilerinize farklı bir toplantı yaşatmak için tur fiyatları, gezi tekneleri çeşitliliği ve organizasyon detayları için www.ulucayyat.com adresini ziyaret ederek bilgi alabilir ve sizin için uygun olan tarih ve saatler için programınızı yapabilirsiniz.

Updated: 31 Mart 2017 — 08:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir