İstanbul ve Bahçelievler Böcek İlaçlama

petek temizliği

Böcekler, insan sağlığını tehdit etmekte olan salgın hastalıkları taşıyan canlılardır. Hem görüntüleri hem de hızlı ya da çok yavaş hareket etmeleri nedeni ile böceklerden korkmaktayız. Bu nedenle böcekleri yok etmek ve onlardan kurtulma isteğimiz vardır. Çevreye ve insanlara verdikleri zararlar oldukça fazla olmasına rağmen çeşitli işlemler yapılmadan böcek ve haşereler yok edilememektedir.

Bu işlemlere ilaçlama işlemleri, bu işlemleri yapan yerlere de böcek ilaçlama şirketleri denmektedir. Böcek ilaçlama firmaları farklı yöntemler kullanarak haşereleri yok etmektedir. Bu yöntemler sıvı ilaçlar kullanılarak yapılan ilaçlama ve jel ilaçlar kullanılarak yapılan ilaçlama şeklinde ayrılmaktadır.

 


 

İlaçlama Şekilleri

 

istanbul bocek ilaclamaİlaçlama şekilleri sıvı ve jel şeklinde yapılan ilaçlamalar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sıvı ile yapılan ilaçlama en fazla tercih edilen yöntemdir. Bu yöntem kokulu ya da kokusuz olmak üzere iki farklı şekilde tercih edilebilmektedir. Jel ilaçlama yöntemi ise daha derinlere uygulanan bir işlemdir. Böcek ve haşereler ilaçlanacak olan yere yuva yapmışsa bu yöntem gerekli çözümü sağlayacaktır. Böcek ve haşere ilaçlama konusunda en önemli detaylardan birisi de kullanılacak olan ilacın doğruluğudur. Örneğin bir tahtakurusu ve fareye aynı ilacın etki etmesi beklenemez. Bu nedenle doğru ilacın kullanılması da en az doğru ilaçlama yönteminin uygulanması kadar önemlidir.

 

 

Firmamız Hakkında

 

Firmamız istanbul böcek ilaçlama ve bahçelievler böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir. Bu nedenle böcek ve haşereler konusunda başınız ağrıyor ise bize başvurabilirsiniz. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olan profesyonel ekibimiz ilaçlama konusunda her zaman hizmetinizdedir. İlaçlama yaptığımız yerler evler, okul bahçeleri, hastane bahçeleri, bireysel bahçeler, tarlalar gibi alanlardır. İsteğinize ve ihtiyacınıza göre ilaçlama işlemi yapılmaktadır. İlaçlama yapılan haşerelere uygun ilaçlar seçilmektedir. Bu haşereler:

 

• Kene, bit, pire, salyangoz, sinek gibi haşereler
• Hamamböceği, karafatma, karınca gibi haşereler
• Örümcek, çekirge, akrep gibi haşereler
• Kırkayak, tahtakurusu, tespih böceği gibi haşereler
• Ev faresi, tarla faresi, fındık faresi gibi çeşitli fare türleri şeklindedir.

 

Eğer siz de ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız web sitemizden ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Updated: 26 Nisan 2016 — 14:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir