İtalya Vizesi Almak

petek temizliği

Babürşah Vize olarak kişisel ya da kurumsal yurtdışı seyahatleriniz için konforlu ve hızlı bir vize başvuru süreci ile dünyanın kapılarını size açıyoruz. İzmir’de kurulu bulunan, turizm ve seyahat sektöründe 15 yılı aşkın demeyimi bulunan Babürşah Vize tur organizasyonu ve rehberliği, cruise gemi turları, Yunan adaları turları, kurumsal ve bireysel vize işlemleri gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Firmamız vize işlemlerinde çözüm ortağı ve aracı olarak Ege Birlik, Ela Pame, Ars-Pet, Karmer, Eknak, Mako Group, Beyaz Kağıt gibi pek çok prestijli firma ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

 

Eksiksiz, hatasız bir başvuru yapmanızı sağlıyoruz

 

Uzman ekibimiz en ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmayan, titiz bir vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Gelir durumunuz, işiniz ve diğer koşullarınız göz önünde bulundurarak vize başvuru dosyanız hazırlanır. Dosyanız için gerekli evrakları elde etmenizde size yardımcı olunur, dilekçe ve formlarınızı doldururken yanlış ya da eksik bilgi vermemeniz için her aşamada danışmanlık verilir. Babürşah vize ofisi ile vize başvuru sürecinizin her aşamasınızı takip edebilirsiniz. Vizeniz onaylandığında ise sizi sorunsuz bir şekilde yola çıkartacak olmanın huzuru ile pasaportunuzu teslim ederiz. İşte artık vize işlemleri bu kadar kolay!

 

İtalya Seyahati

 

Babürşah vize ofisi size İtalya daha yakın

 

Türklerin yurtdışındaki en gözde destinasyonlarından birisi İtalya’dır. Özellikle Roma ve Milano kentleri yurtdışına çıkan seyahat severlerin ilk tercihleri arasındadır. İtalya Schengen bölgesinde yer alan bir ülke olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemektedir. İtalya vizesi başvurusu seyahat tarihinden en az iki hafta, en çok on iki hafta önce yapılmalıdır. Vizeniz gerekli koşullara uyduğunuzda sıkıntısız bir şekilde onaylanır. Bu aşamada eksik ya da yanlış belge vermemeniz için Babürşah vize ofisi olarak size vize işlemleri için kapsamlı bir başvuru danışmanlığı sunuyoruz.

Babürşah vize ofisi aracılığı ile İtalyan yetkili makamlarından alacağınız vizenin geçerlilik süresi içinde Roma şehrindeki bağımsız papalık makamı Vatikan’a da girebilirsiniz. Babürşah Vize hizmet alarak bir an önce İtalya’yı keşfe çıkın.

10 thoughts on “İtalya Vizesi Almak

  1. Babürşah Vize tur organizasyonu ve rehberliği, cruise gemi turları,çok güzel bir şecenek sunmuş imkanımolsa bunu tercih ederdim.

  2. Hayallerim arasında İtalya seyahati var. Özellikle Roma’yı çok görmek istiyorum 🙂 Bu sene değil ama önümüzde ki sene bir yurt dışı seyahat planım var nasip bakalım İtalya olur mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir