İzmir Kolej Fiyatları

petek temizliği

İzmirdeki özel okullar arasında çocuklarınız için sıcak bir yuva mı arıyorsunuz? Çocuğunuzun hem eğitimini hem de öğretimini en iyi şekilde tamamlayabileceği, değerler üzerinden eğitim veren bir okula mı ihtiyacınız var? Öyle ise çocuklarınız için artık çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü Yeşeren Okulları var.

özel okullar izmir şehrinde çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak ve onların toplumsal bir birey olarak yetişmesini isteyenler için önemli bir seçenek.

Artık özel okullara devlet desteklerinin de yapılmasıyla izmir kolej fiyatları neredeyse her tür gelir sahibi ailelere hitap etmeye başladı. Ancak aileler birçok okul arasından hangisine çocuğunu göndereceği konusunda hala tereddüt yaşıyor.


Yeşeren Okulları 12 kişilik sınıflarla öğrencilerine bilgiyi en kaliteli şekilde aktarmayı ve bu bilgiyi kalıcı hale getirmeyi amaçlar. Tam gün eğitimin yanında her öğrencinin tüm sorunlarını paylaşabileceği eğitim koçu bulunur ve öğrenciler gerekli yerlerde yardım görerek her anlamda kendini hayata hazırlar.

Yeşeren Koleji

Öğrenci kulüplerinin sağladığı toplumsal bilinç ve beraber hareket edebilme alışkanlığı erken yaşlarda dahi öğrenciyi organizasyonel biri haline getirir. Ayrıca her öğrencinin öğretim hayatının en iyi şekilde geçmesi için bire bir etütler hazırlanır ve tercihlerini belirleyen sınavlara yönelik grup şeklinde hazırlık kurslarına katılması sağlanır.

Tüm bunların yanı sıra ilkokul ve lise (Anadolu Lisesi) düzeyinin bulunduğu kolejimizde sosyal etkinlikler, geziler, dini ve milli bayram etkinlikleri düzenlenir ve tüm öğrencilerin bu etkinliklere katılması için özen gösterilir.

Updated: 12 Kasım 2016 — 13:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir