Kaliteli Ve Yüksek Verimlilikli 05X Toneri

petek temizliği

Yazıcıların başlıca sorunlarından biri tonerinin bitmesidir. Ve bu işlem kullanıcıyı fazlasıyla düşündürebilir. Aynı toneri doldurabilirsiniz fakat bu durum size tahmin edemeyeceğiniz kadar pahalıya da patlayabilir. Yazıcınızın bozulması ya da hatalı baskıdan fazlasıyla kâğıt israfı gibi örneğin. 05x muadil toner size güzel bir alternatif olacaktır.
Toner değişim işleminizi ucuza ve kaliteli bir şekilde halletmeniz muadil tonerlerle mümkündür. 505x muadil toner doldurma toner değildir. Tabii dilerseniz bittiğinde dolu işlemi yapabilirsiniz. O yüzden alış veriş yaptığınız markanın kalitesi de burada ortaya çıkıyor. Çünkü bazı firmalar biten tonerleri tekrar doldurup satışa sunabiliyorlar. Bu durumla karşı karşıya kalmamanız için firmanızı iyi seçmeniz gerekmektedir.
Orijinal toneri tercih etmek de bir seçenektir fakat firmalar orijinal tonerlerine uçuk fiyatlarla satmaktadırlar. Bu da özellikle devamlı çıktı alan bir işyeri için çok maliyetli bir hale gelmektedir. İş yerinizin yıllık toner masrafını yarıya düşürmek için aynı kalitede baskı alabileceğiniz muadil tonerler kullanabilirsiniz.
hp tonerYurt dışından ithal edilen Hp 05x Toner içindeki kaliteli karbon ve itinalı işçilik sayesinde yazıcınıza kesinlikle zarar vermez ve birinci kalite baskı almanızı sağlar. Havalı poşetlerde nemden ve ışıktan uzakta muhafaza edilerek üretildiği ilk günkü performansını korumaktadır. Fabrikasyon hatalarına karşı garantilidir. Tonerler tek kullanımlık değildirler. Fakat dolum tonerlerin haznesini tam dolduramayacağımızdan ve karbon tozunun kalitesini bilmediğimizden baskı sayısı yarıdan fazla düşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir